5 įvarčių trileryje – „Arsenal“ pergalė prieš „Liverpool“ © Reuters nuotr.

Sekmadienį Londone įvyko centrinis „Premier“ lygos 9-ojo turo susitikimas tarp vietos „Arsenal“ ir „Liverpool“ komandų.

Įtemptame mače, kuriame netrūko įvarčių, Mikelio Artetos auklėtiniai triumfavo 3:2.

„Arsenal“ ekipai pavyko įsiveržti į priekį jau 1-ąją minutę. Po prastos Trento Alexanderio-Arnoldo gynybos pasižymėjo Gabrielis Martinelli.

34-ąją minutę rezultatą išlygino Darwinas Nunezas, kuris gražiai susižaidė su Luisu Diazu.

Paskutinę kėlinio minutę „Arsenal“ vėl persvėrė rezultatą savo naudai – pasižymėjo Bukayo Saka. Šio įvarčio metu T. Alexanderis-Arnoldas taip pat nesužibėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje Roberto Firmino atstatė lygybę.

76-ąją minutę 11 m baudinį realizavo ir lemiamą įvartį rungtynėse pelnė B. Saka. Teisėjas baudinį skyrė po Thiago pražangos prieš Gabrielį Jesusą.

Po šios pergalės „Arsenal“ turi jau 24 taškus savo sąskaitoje. „Liverpool“ kraityje – 10 taškų ir vos 10-oji vieta po 8 sužaistų rungtynių.