5 turas: Madrido derbyje užfiksuotos lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje vyko 5-ojo "La Ligos" turo dvikovos. Bene daugiausia dėmesio susilaukusios rungtynės - Madrido derbis tarp "Real" ir "Atletico" - pasibaigė lygiosiomis 1-1.

Nors "Atletico" "Santiago Bernabeu" stadione nėra laimėję nuo 1999 metų, šiemet jie ir vėl įkando savo tituluotesniems varžovams: jie pirmavo po buvusio "Valencia" žaidėjo Mistos įvarčio rungtynių pradžioje, kai ispanas atsidūrė vienas prieš vartus po nuostabaus Argentinos rinktinės puolėjo Maxi Rodriguezo perdavimo galva, tačiau pastaruoju metu įvarčių skonį vėl pajutusiam Rauliui pavyko išlyginti rezultatą po puikaus Guti perdavimo iš kairiojo krašto dar iki pertraukos.

Nors įpusėjus antrajam kėliniui iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas Ispanijos rinktinės ir "Real" gynėjas Sergio Ramosas, "Atletico" nepavyko iškovoti ilgai lauktos pergalės.

Svarbias pergales rungtynių pabaigoje iškovojo La Korunijos "Deportivo" ir Huelvos "Recreativo" komandos, per paskutiniąsias dešimt minučių įmušusios po du įvarčius ir šventusiose pergales vienodais rezultatais 2-0 prieš atitinkamai "Real Sociedad" ir Sevilijos "Betis".

"Real Sociedad", kartu su lygiosiomis 1-1 sužaidusiu "Racing Santander" bei šeštadienį "Barcai" nusileidusiu Bilbao "Athletic" yra vienintelės komandos, šiemet dar nepatyrusios pergalės džiaugsmo.

Dviejų įvarčių persvaros antrajame kėlinyje svečiuose neišsaugojo Valensijos "Levante" - pirmavusi po Diego Camacho ir Olivierio Kapo įvarčių rezultatu 0-2 antrajame kėlinyje praleido du įvarčius ir turėjo tenkintis lygiosiomis.

Ir toliau nesiseka UEFA Taurės turnyre sėkmingai žaidžiančiai Vigo "Celta" - šįkart jie svečiuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Racing Santander".

Be įvarčių pasibaigė dvikova Barselonoje tarp "Espanyol" ir Pamplonos "Osasuna".

Tuo tarpu ketvirtą pergalę iškovojo ir bent laikinai antrą turnyrinės lentelės vietą užima "Sevilla", namuose 1-0 įveikusi Madrido "Getafe" vienuolikę.

Paskutinės turo rungtynės vyko Valensijoje, kur vietos "Valencia" net 4-0 sutriuškino Taragonos "Gimnastic" ir pakilo į turnyrinės lentelės viršų.

Statistika

La Korunijos "Deportivo" 2 - 0 San Sebastiano "Real Sociedad"
83` [1 - 0] Antonio Barragan
88` [2 - 0] Ivan Riki

"Racing Santander" 1 - 1 Vigo "Celta"
25` [1 - 0] Nikola Zigic
56` [1 - 1] Nene

90` iš aikštės pašalintas Oriol ("Racing Santander")

Barselonos "Espanyol" 0 - 0 Pamplonos "Osasuna"

"Mallorca" 1 - 2 "Villarreal"
21` [0 - 1] Diego Forlan
25` [0 - 2] Diego Forlan
58` [1 - 2] Bosko Jankovic

Madrido "Real" 1 - 1 Madrido "Atletico"
6` [0 - 1] Mista
37` [1 - 1] Raul

62` iš aikštės pašalintas Sergio Ramos ("Real")

"Zaragoza" 2 - 2 Valensijos "Levante"
22` [0 - 1] Diego Camacho
44` [0 - 2] Olivier Kapo
60` [1 - 2] Albert Celades
79` [2 - 2] Diego Milito

Huelvos "Recreativo" 2 - 0 Sevilijos "Betis"
84` [1 - 0] Florent Sinama Pongolle
88` [2 - 0] Javi Guerrero

"Sevilla" 1 - 0 Madrido "Getafe"
31` [1 - 0] Luis Fabiano

"Valencia" 4 - 0 Taragonos "Gimnastic"
13` [1 - 0] Fernando Morientes
53` [2 - 0] David Villa
78` [3 - 0] David Villa
83` [4 - 0] Miguel Angel Angulo