6 įvarčių fiestoje „Arsenal“ įveikė „Leicester City“ futbolininkus © IMAGO/Pro Sports Images nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse puikiai atrodžiusi Londono „Arsenal“ ekipa, namuose, rezultatu 4:2 įveikė „Leicester City“ vienuolikę.

Šeimininkai turėjo iniciatyvą nuo pat pirmųjų minučių. Jau 23 minutę jiems pavyko pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį. Puikiu smūgiu į tolimąjį viršutinį vartų kampą pasižymėjo Gabrielis Jesusas.

35 minutę Gabrielis Jesusas įsirašė į savo sąskaitą dublį. Laiku ir vietoje buvęs brazilas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje svečiai bandė sugrąžinti intrigą. 53 minutę rezultatas tapo 2:1 po to, kai „Arsenal“ ekipos gynėjas Wiliamas Saliba pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Tačiau, „kanonieriai“ vos už keletos minučių susigrąžino dviejų įvarčių persvarą. Pasinaudojęs oponentų klaida, Gabrielis Jesusas parideno kamuolį Granitui Xhakai, kuris nesunkiai pelnė trečiąjį savo ekipos įvartį.

„Lapinai“ dar kartą sugebėjo sušvelninti atsilikimą. 74 minutę po Kelechi Iheanacho perdavimo pasižymėjo Jamesas Maddisonas.

Visgi, lemiamą žodį šiose rungtynėse už poros minučių vėl tarė „Arsenal“ futbolininkai. Puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Gabrielis Martinelli.

Londono „Arsenal“ išlaikė dviejų įvarčių persvarą iki rungtynių pabaigos ir įsirašė antrą pergalę šiame sezone. Tuo tarpu, „Leicester City“ futbolininkai vis dar išlieka be pergalių ir savo sąskaitoje po dviejų turų turi vieną tašką.

„Brighton“ 1:1 „Newcastle“

„Manchester City“ 4:0 „Bournemouth“

„Southampton“ 2:2 „Leeds“

„Wolves“ 0:0 „Fulham“