6 turas: "Bayern" įveikė "Nurnberg" ekipą © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį vyko penkerios VI turo rungtynės.

Dar vieną pergalę iškovojo pastaruoju metu vis geresnį žaidimą rodantis Miucnehno "Bayern" klubas, kuris šįsyk namuose 2-1 nugalėjo "Nurnberg".

Pirmasis mačo įvartis krito prasidėjus antrajam kėliniui, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo "Bayern" puolėjas Ivica Oličius. Po devyniolikos minučių svečiai rezultatą išlygino.

Vis dėlto 'Bayern" neketino atiduoti taško varžovams ir dėka gynėjo Danielio van Buyteno įvarčio 82-ąją minutę iškovojo pergalę.

Kiek netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė "Stuttgart" klubas, kuris 0-2 turėjo pripažinti "Koln" pranašumą. Svečius į pirmąją sezoną pergalę atvedė tikslūs Sebastianio Frei bei Wilfriedo Sanou smūgiai.

Miuncheno "Bayern" 2 - 1 "Nurnberg"
55' [1 - 0] Ivica Olic
74' [1 - 1] Eric Maxim Choupo-Moting
82' [2 - 1] Daniel van Buyten

"Stuttgart" 0 - 2 "Koln"
25' [0 - 1] Sebastian Freis
88' [0 - 2] Wilfried Sanou

"Hannover" 1 - 1 Dortmundo "Borussia"
45' [0 - 1] Nuri Sahin
48' [1 - 1] Didier Konan Ya

"Gladbach" 2 - 4 "Hoffenheim"
10' [1 - 0] Juan Fernando Arango
17' [2 - 0] Roberto Damian Colautti
22' [2 - 1] Sejad Salihovic
86' [2 - 2] Reginaldo de Matos Maicosuel
89' [2 - 2] Chinedu Obasi
90' [2 - 4] Demba Ba

"Bochum" 2 - 3 "Mainz"
7' [1 - 0] Mimoun Azaouagh
45' [2 - 0] Diego Klimowicz
45' [2 - 1] Andreas Ivanschitz
52' [2 - 2] Andre Schürrle
71' [2 - 3] Andre Schürrle