6 turas: "Man City" pakilo į antrąją vietą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos vienerios šeštojo turo rungtynės. Jose "Man City" po sunkios kovos minimaliu rezultatu 1-0 įveikė sėkmingai sezoną pradėjusią Birmingemo "Aston Villa" vienuolikę bei turnyrinėje lentelėje pakilo į antrąją vietą.

"%c00054" 1 - 0 "%c00049"
48' [1 - 0] Michael Johnson

Po vangaus pirmojo kėlinio šeimininkai į priekį įsiveržė tuoj po didžiosios pertraukos, kuomet po brazilo Elano perdavimo tiesiai pro varžovų gynybos širdį prasiveržęs 19-metis M.Johnsonas puikiu žemu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui Scottui Carsonui.

Visgi jau po kelių akimirkų "Aston Villa" turėjo puikią galimybę atstatyti pusiausvyrą, tačiau aukštaūgio norvego Johno Carew galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vartų.

Nepaisant to, jog svečiai ir toliau dominavo, Mančesterio ekipai pavyko išlaikyti pergalingą rezultatą.