6 turas: Pirmoji "Nantes" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" stadionuose buvo sužaistos septynerios 6-ojo turo rungtynės. Likę trys mačai bus žaidžiami sekmadienį vakare.

Pagaliau pirmąją pergalę iškovojo tik šį sezoną į "Ligue 1" sugryžęs "Nantes" klubas, namuose 2-0 įveikęs "Valenciennes" ekipą. Abu įvarčius nugalėtojams atitinkamai 40-ąją ir 55-ąją minutėmis pelnė Mamadou Bagayoko. Ši pergalė padėjo "Nantes" ekipai pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos - šiuo metu su 4-iais taškais ji žengia 18-oje pozicijoje.

Sunkią pergalę iškovojo išvykoje žaidęs čempionas "Lyon", po atkaklios kovos minimaliu rezultatu 0-1 palaužęs naujoko "Le Havre" pasipriešinimą. Vienintelį mačo įvartį 44-ąją mačo minutę pelnė Edersonas. Verta paminėti, kad "Lyon" mačą buvo priversti baigti dešimtyje, kadangi 65-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę palikti buvo priverstas Sidney`us Govou.

Tokiu pat rezultatau pasibaigė ir mačas tarp "Grenoble" ir "Bordeaux" vienuolikių, kur į aukštas pozicijas pretenduojanti Bordo ekipa 0-1 palaužė šio sezono išsišokėlius. "Bordeaux" pergalę lėmė 80-ąją minutę pelnytas Jussie įvartis. Įspūdinga yra tai, kad tuo metu aikštėje buvo vos devyni "Bordeaux" futbolininkai, nes antrojo kėlinio pradžioje raudonas korteles prieš save išvydo ir iš aikštės buvo pašalinti Alou Diarra ir Wendelis. Tiesa, mačo pabaigoje jėgos šiek tiek išsilygino, nes jau per teisėjo pridėtą laiką iš aikštės buvo pašalintas ir "Grenoble" žaidėjas Martialas Robinas.

6-ojo turo rezultatai:

"%c00066" 2 - 0 "%c00306"
40` [1 - 0] Mamadou Bagayoko
55` [2 - 0] Mamadou Bagayoko

"%c00366" 0 - 1 "%c00055"
44` [0 - 1] Ederson

65` Sidney Govou ("Lyon") pašalintas iš aikštės

"%c00367" 0 - 1 "%c00064"
80` [0 - 1] Jussie

49` Alou Diarra ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės
52` Wendel ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės
90` Martial Robin ("Grenoble") pašalintas iš aikštės

"%c00094" 3 - 2 "%c00025"
2` [1 - 0] Tulio De Mello
49` [1 - 1] Julien Quercia
80` [1 - 2] Julien Quercia
88` [2 - 2] Eden Hazard
90` [3 - 2] Tulio De Mello

"%c00293" 1 - 1 "%c00206"
35` [1 - 0] Rafik Saifi
85` [1 - 1] Anthony Deroin

"%c00092" 2 - 1 "%c00065"
5` [1 - 0] Pierre-Andre Gignac
62` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac
67` [2 - 1] Mauro Cetto (į savo vartus)

"%c00090" 2 - 2 "%c00098"
2` [1 - 0] Emerse Fae
29` [2 - 0] Loic Remy
49` [2 - 1] David Hellebuyck (į savo vartus)
86` [2 - 2] Roland Lamah