7 įvarčių trileryje – Dortmundo „Borussia“ pergalė © REUTERS nuotr.

Ketvirtajame Bundeslygos ture įvyko vienas iš gražiausių sezono mačų iki šio momento.

Dortmundo „Borussia“ išvykoje įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ 4:3.

Po pirmojo kėlinio šiose rungtynėse rezultatas buvo 2:1 „Bayer“ naudai, kai šeimininkai antrojo kėlinio pabaigoje po Patricko Schicko tikslaus smūgio išsiveržė į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje, 49-ąją minutę tiksliu smūgiu atsakė „Borussia“ atakuojantis saugas Julianas Brandtas, tačiau tuomet po 6 minučių į priekį vėl įsiveržė „Bayer“ po tikslaus Moussa Diaby smūgio.

Galiausiai Dortmundo ekipos pergalę nulėmė Erlingo Haalando įvartis nuo 11 m žymos bei preciziškai tikslus Raphaelio Guerreiro baudos smūgis.

Taip pat pergalę šiame ture iškovojo ir „Wolfsburg“ ekipa, kuri toliau sėkmingai lyderiauja Bundeslygoje.

Berlyno „Union“ 0:0 „Augsburg“

„Hoffenheim“ 0:2 „Mainz“

„Freiburg“ 1:1 „Koln“