7 turas: dar vienas "Bayern" kluptelėjimas © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiami penki susitikimai, tuo tarpu dar vienas mačas buvo sužaistas penktadienį.

Ir toliau savojo žaidimo neatranda dabartiniai čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai, kurie mačą namuose prieš "Bochum" baigė lygiosiomis 3-3.

"Bayern" pirmavo po 16 minutę pelnyto Danielio van Buyteno įvarčio, tačiau vėliau rezultatą išlygino Santiagas Kaloglou. Visgi pačioje kėlinio pabaigoje Ze Roberto šeimininkus vėl išvedė į priekį. 68 minutę tas pats Ze Roberto rezultatą padidino jau iki 3-1. Tačiau tai nebuvo pabaiga - 83 bei 85 minutėmis "Bochum" sugebėjo du kartus nukreipti kamuolį vartus ir iškovoti tašką.

Sėkmingų rungtynių serija ir toliau tęsia naujokai "Hoffenheim" ekipa. Šįsyk jie namuose 2-1 nugalėjo Frankfurto "Eintracht" klubą. Nugalėtojų gretose abu kartus pasižymėjo puolėjas Demba Ba.

Svarbią pergalę iškovojo ir "Stuttgart" vienuolikė, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 4-1 palaužė Brėmeno "Werder".

Tuo tarpu mačas tarp "Arminia Bielefeld" ir "Karlsruhe" ekipų, kuris buvo žaidžiamas penktadienį, baigėsi 2-1 "Karlsruhe" naudai.

Visi rezultatai:

Leverkuzeno "Bayer" 0-1 Berlyno "Hertha"
89' [0-1] A.Voronin

Miuncheno "Bayern" 3-3 "Bochum"
16' [1-0] D.van Buyten
29' [1-1] S.Kaloglu
45' [2-1] Ze Roberto
68' [3-1] Ze Roberto
83' [3-2] S.Dabrowski
85' [3-3] D.Grote

"Hoffeinhem" 2-1 Frankfurto "Eintracht"
47' [1-0] D.Ba
66' [1-1] M. Steinhöfer
71' [2-1] D.Ba

"Stuttgart" 4-1 Brėmeno "Werder"
18' [1-0] S. Khedira
29' [2-0] C. Träsch
63' [3-0] R. Hilbert
65' [3-1] Diego
88' [4-1] M. Lanig

"Gladbach" 1-2 "FC Koln"
5' [0-1] F.Ehret
10' [1-1] R. Brouwers
88' [1-2] M.Novakovič

"Arminia Bielefeld" 1-2 "Karlsruhe"
15' [0-1] M.Porcello
52' [0-2] S.Freis
87' [1-2] N. Herzig