7 turas: netikėta "Marseille" nesėkmė © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos septynerios VII turo rungtynės.

Netikėtą nesėkmę svečiuose patyrė "Marseille" klubas, kuris 3-2 buvo priverstas nusileisti "Valenciennes" ekipai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 13-ąją minutę pasižymėjo Fernando Morientesas.

Tačiau jau netrukus Milanas Bisevasas rezultatą išlygino. Bet vos po minutės Mamadaou Niangas puikiai prasiveržė kraštu bei dar kartą išvedė savo komandą į priekį.

Vis dėlto "Valenciennes" vėl išlygino rezultatą - tai padarė Davidas Ducourtiouxas. Antrajame kėlinyje virė įnirtingas mūšis, tačiau svečiai ne tik, kad nepelnė įvarčio, tačiau dar ir prasileido jį į savus vartus.

Rafaelis Schmitzas pelnė įvartį galva 83-ąją minutę bei išplėšė savo ekipai tris taškus.

Vėliausiose dienos rungtynėse "Lyon" klubas namuose tik po atkaklios kovos 2-1 įveikė "Toulouse". Svečiai pirmieji pelnė įvartį, kai pasinaudojęs varžovų klaida tai padarė Moussa Sissoko.

Išlyginomojo įvarčio teko laukti iki antrojo kėlinio pradžios, kuomet tiksliu perdavimu pasinaudojęs Yannis Taferis iš arti pelnė įvartį. "Lyon" ėmė spausti "Toulouse" ir tai davė vaisių - 72-ąją minutę komandą į priekį išvedė puolėjas Bafetimbi Gomisas.

„Lyon“ 2 - 1 „Toulouse“
9' [0 - 1] Moussa Sissoko
52' [1 - 1] Yannis Tafer
71' [2 - 1] Bafetimbi Gomis

„Valenciennes“ 3 - 2 „Marseille“
13' [0 - 1] Fernando Morientes
21' [1 - 1] Milan Bisevac
22' [1 - 2] Mamadou Niang
29' [2 - 2] David Ducourtioux
83' [3 - 2] Rafael Schmitz

„Auxerre“ 2 - 0 „Grenoble“
64' [1 - 0] Benoit Pedretti
83' [2 - 0] Cedric Hengbart

21' iš aikštės pašalintas Ireneusz Jelen („Auxerre“)
21' iš aikštės pašalintas David Jemmali („Grenoble“)

„Lorient“ 1 - 1 „PSG“
40' [1 - 0] Arnold Mvuemba
45' [1 - 1] Guillaume Hoarau

„Monaco“ 1 - 2 „St.Etienne"
3' [0 - 1] Boubacar Sanogo
54' [1 - 1] Sebastien Puygrenier
90' [1 - 2] Gonzalo Bergessio

„Montpellier" 1 - 0 „Boulogne“
79' [1 - 0] Nenad Dzodic

„Nancy“ 2 - 1 „Sochaux“
2' [1 - 0] Youssouf Hadji (iš 11 metrų baudinio)
39' [2 - 0] Youssouf Hadji
82' [2 - 1] Marvin Martin