7 turas: "Schalke" bei "Hamburg" kyla aukštyn © Eurofootball.lt
Antrąją pergalę iš eilės antradienį pasiekė "Schalke" ekipa, svečiuose 2-0 įveikusi šiemet į Bundesligą sugrįžusią "Duisburg" komandą. Gelsenkircheno futbolininkai pakilo į antrąją poziciją, o atsilikimas nuo pirmaujančio "Bayern" klubo sumažėjo iki minimumo, tačiau "Bavarai" trečiadienį dar žais savo turo mačą prieš trenerį pakeitusius lygos autsaiderius "Cottbus".

"Schalke" vienuolikės rungtynėse prieš "Duisburg" pranašumas buvo įgytas jau pačioje susitikimo pradžioje, kai pasinaudojęs "Duisburg" vartininko Tomo Starkės klaida kamuolį į tuščius vartus pasiuntė H. Altintopas. Kėlinio pabaigoje K. Kuranyi buvo pavykę dar kartą pasiųsti kamuolį į šeimininkų vartų tinklą, tačiau dėl užfiksuotos abejotinos nuošalės įvartis įskaitytas nebuvo.

Vis dėlto, antrojo kėlinio pabaigoje po tikslaus Peterio Lovenkrandso perdavimo K. Kuranyi pelnė savąjį rungtynių įvartį ir užtvirtino "Schalke" pergalę.

Skaudžią nesėkmę patyrė "Borussia" klubas, savų gerbėjų akivaizdoje 0-3 pralaimėję prieš "Hamburg" ekipą. Beje, Dortmundo klubo strategui T. Dollui tai buvo pirmasis mačas prieš savo buvusią ekipą. Visą susitikimą dominavusi uostamiesčio ekipa mačą baigė turėdami kiekybinę persvarą, kadangi už besikartojančias pražangas antrojo kėlinio pradžioje raudoną kortelę išvydo F. Kringė.

Galimybe vėl atsidurti turnyrinės lentelės viršuje nepasinaudojo Berlyno "Hertha", namuose nelauktai 1-3 nusileidusi "Hansa" ekipai. Sostinės klubas buvo išsiveržęs į priekį jau 2-ąją susitikimo minutę, kai po perdavimo iš krašto penktą kartą šiame sezone pasižymėjo M. Panteličius, tačiau svečiai nepalūžo bei atsakė trimis įvarčiais. Rostoko klubas šventė antrąją pergalę iš eilės, tuo pačiu nutraukdami trijų laimėtų "Hertha" rungtynių seriją.

Dar vienas vakaro mačas tarp "Wolfsburg" bei "Werder" baigėsi taikiai 1-1. Antroje kėlinio pradžioje po individualių Diego pastangų svečiai iš Brėmeno buvo atsidūrę priekyje, o sužaidus daugiau negu valandą po sėkmingos Marcelinho bei Edino Dzeko kombinacijos rezultatą išlygino Josue.

Antradienio rezultatai

"%c00100" 0 - 3 "%c00024"
72,3 tūkst. žiūrovų
7' [0 - 1] Paolo Guerrero
42' [0 - 2] Rafael van der Vaart
65' [0 - 3] Ivica Olic

51' Florian Kringe ("Borussia") pašalintas iš aikštės

"%c00011" 1 - 1 "%c00016"
25,5 tūkst. žiūrovų
48' [0 - 1] Diego
66' [1 - 1] Josue

"%c00105" 1 - 3 "%c00101"
48,7 tūkst. žiūrovų
2' [1 - 0] Marko Pantelic
40' [1 - 1] Christian Rahn
54' [1 - 2] Sebastian Hähnge
74' [1 - 3] Regis Dorn

"%c00258" 0 - 2 "%c00015"
31,5 tūkst. žiūrovų
3' [0 - 1] Halil Altintop
75' [0 - 2] Kevin Kuranyi