7 turas: "Serie A" favoritai nesugebėjo laimėti © Eurofootball.lt
Savaitgalį Italijos pirmenybėse buvo sužaistos 7 turo rungtynės. Netikėtą pergalę prieš „Milan“ iškovojo „Palermo“ ekipa. Kiti du čempionato favoritai „Inter“ ir „Roma“ taip pat nesugebėjo įveikti savo varžovų, tuo tarpu „Fiorentina“, „Parma“, „Atalanta“ ir „Catania“ šventė pergales.

„Palermo“ klubas pirmą kartą klubo istorijoje išvykoje sugebėjo įveikti „Milan“ klubą. Susitikimas baigėsi rezultatu 2-0.

Nors pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo „Milan“ futbolininkai, jie nesugebėjo išnaudoti savo persvaros įmušdami įvartį. Kelis kartus kamuolys praskriejo vos šalia vartų, o kartą atsimušė į virpstą.

Pasinaudoję nerašyta futbolo taisykle „neįmuši tu – įmuša tau“, svečiai praėjus trejoms minutėms po antrojo kėlinio pradžios netikėtai išsiveržė į priekį. Pasinaudojęs šeimininkų gynėjo Alessandro Nestos klaida, „Palermo“ saugas Markas Bresciano smūgiu palei žeme išvedė savo ekipą į priekį.

„Milan“ po šio įvarčio ir toliau atakavo varžovų vartus ir vėlgi kelis sykius buvo labai arti įvarčio, viename iš epizodų pataikytę į virpstą, tačiau antrąjį rungtynių įvartį įmušė svečiai. Dida atmušė M.Bresciano smūgiuotą kamuolį, tačiau pirmasis prie kamuolio pribėgo „Palermo“ puolėjas Amauri ir užtvirtino savo komandos pergalę.

Luigi Del Neri sėkmingai pradėjo savo naują darbą „Chievo“ ekipoje. Jo vadovaujamas klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1-1 su „Roma“ klubu.

40 minutę „Chievo“ futbolininkas Sergio Pellissier aplenkė „Roma“ gynėjus Christianą Chivu bei Matteo Ferrari ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Visgi epizodo pakartojime matosi, kad gaudamas perdavimą iš Andrea Zanchettos, italas buvo nuošalėje.

Visgi „Roma“ sugebėjo antrajame kėlinyje išlyginti rezultatą. Davido Pizarro smūgis buvo atmuštas tiesiai pas Francesco Totti ir šis, suklaidinęs vartininką, pasiuntė kamuolį į Veronos klubo vartus.

„Inter“ nesugebėjo pasinaudoti varžovų nesėkme, išvykoje rezultatu 0-0 sužaidęs su „Udinese“.

Nors abi komandos turėjo nemažai progų pasižymėti, abiejų ekipų puolėjams pritrūko tikslumo atakuojant vartus ir nei viena ekipa nesugebėjo nuginkluoti varžovų vartininko.

Dviejų turnyrinės lentelės dugne dėl taškų baudos klubų dvikovą tarp „Fiorentina“ ir „Reggina“ rezultatu 3-0 laimėjo Florensijos ekipa.

Praėjus pusvalandžiui nuo rungtynių pradžios, rumunas Adrianas Mutu nesustabdomu smūgiu iš 30 metrų išvedė savo ekipą į priekį. Prieš pat rungtynių pertrauką Mario Alberto Santana įmušė antrąjį savo komandos įvartį, o pergalę 55 minutę užtvirtino italas Manuele Blasi, pasiuntęs A.Mutu skersuotą kamuolį į vartus.

„Atalanta“ pačioje rungtynių pabaigoje neįtikėtinai išplėšė pergalę rezultatu 3-2 prieš „Sampdoria“ ekipą. Nors jau 11 minutę Genujos klubas dėka dviejų Fabio Quagliarella įvarčių pirmavo 2-0, „Atalanta“ žaidėjai parodė charakterį ir 38 minutę sušvelnino skirtumą, per paskutines penkias rungtynių minutes sugebėjo įmušti dar du įvarčius ir išplėšti neįtikėtiną pergalę.

Tuskanijos derbis tarp „Livorno“ ir „Siena“ baigėsi lygiosiomis 0-0. Abu klubai sugebėjo pasiųsti kamuolį į varžovų vartus, tačiau abu kartus įvartis nebuvo įskaitytas.

Be žiūrovų vykusiose rungtynėse „Lazio“ netikėtai pralaimėjo „Catania“ ekipai rezultatu 3-1. Romos klubo gerbėjai iš šių be žiūrovų neutralioje aikštėje žaistose rungtynių tikėjosi tik pergalės, tačiau sostinės ekipos žaidėjai nuvylė savo sirgalius sužaisdami nesėkmingai ir pralaimėdami lygos debiutantui.

„Parma“ užbaigė savo nesėkmių seriją, namie 1-0 įveikdama „Ascoli“ ekipą. Šeimininkams pergalę lėmė kroato Igorio Budano įvartis.

„Empoli“ klubas du kartus atsilikinėjo, tačiau abu kartus sugebėjo išlyginti rezultatą rungtynėse su „Messina“ klubu, kurios baigėsi rezultatu 2-2.

„Torino“ dar kartą nuvylė savo sirgalius prastu pasirodymu ,tik dėka puikaus vartininko Christiano Abbiati žaidimo sugebėję išvykoje sužaisti lygiosiomis 0-0 su „Cagliari“.

7 turo rezultatai:

“%c00062” 0 – 2 “%c00200”
48` [0 – 1] Mark Bresciano
60` [0 – 2] Amauri

“%c00028” 1 – 1 “%c00068”
40` [0 – 1] Sergio Pellissier
66` [1 – 1] Francesco Totti

“%c00063” 0 – 0 “%c00037”

“%c00143” 3 – 0 “%c00081”
30` [1 – 0] Adrian Mutu
43` [2 – 0] Mario Alberto Santana
55` [3 – 0] Manuele Blasi

“%c00215” 3 – 2 “%c00070”
4` [0 – 1] Fabio Quagliarella
11` [0 – 2] Fabio Quagliarella
38` [1 – 2] Cristiano Doni (11m)
84` [2 – 2] Cristiano Doni (11m)
89` [3 – 2] Riccardo Zampagna

“%c00213” 0 – 0 “%c00080”

“%c00318” 3 – 1 “%c00019”
37` [1 – 0] Giuseppe Colucci
45` [2 – 0] Gionathan Spinesi
52` [3 – 0] Giuseppe Colucci
57` [3 – 1] Tommaso Rocchi

“%c00029” 1 – 0 “%c00262”
10` [1 – 0] Igor Budan

23` iš aikštės išvarytas Thomas Herve Job (“Ascoli”)

“%c00214” 2 – 2 “%c00085”
9` [1 – 0] Christian Rigano
32` [1 – 1] Luca Saudati
50` [2 – 1] Mitsuo Ogasawara
64` [2 – 2] Antonio Busce

“%c00216” 0 – 0 “%c00251”