8 turas: Dar viena "Toulouse" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" futbolo divizione buvo sužaistos septynios 8-ojo turo rungtynės po kurių viršutinėje turnyrinės lentelės dalyje darosi ankšta.

Ir toliau stebinti nepaliauja praėjusį sezoną iškritimo į "Ligue 1" vos išvengusi "Toulouse" ekipa, šiame ture iškovojusi dar vieną pergalę ir toliau žengianti 2-oje turnyrinės lentelės vietoje. Šį kartą Tulūzos futbolininkai sau jau įprastu tampančiu rezultatu 1-0 įveikė "Auxerre" ekipą. Vienintelį mačo įvartį 55-ąją minutę pelnė Pierre-Andre Gignacas.

Po keletos nesėkmingų turų iš eilės pergalę šeštadienį iškovojo "Marseille" ekipa, po atkaklios kovos 2-1 palaužusi "Caen" pasipriešinimą. Marselio klubas į priekį išsiveržė jau 2-ąją minutę, kuomet įvartį pelnė Hatemas Ben Arfa, tačiau 19-ąją minutę Steve`as Savidanas sugebėjo rezultatą išlyginti. Vis tik "Marseille" savo žiūrovų akivaizdoje įrodė savo pranašumą ir po Mamadou Niango įvarčio 60-ąją minutę iškovopjo tris svarbius taškus.

Pergalę po dviejų Fernando įvarčių savaitgalį iškovojo ir dar vienas Prancūzijos grandas "Bordeaux" klubas, išvykoje 1-2 įveikęs "Lorient" ekipą. Šeimininkai pirmavo po to, kai 59-ąją minutę įvartį pelnė Michaelis Ciani, tačiau po mažiau nei dešimties minučiu brazilas Fernando pelnė du įvarčius per tris minutes ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai.

Antrąją pergalę sezone iškovojo "Nantes" klubas, išvykoje minimaliu rezultatų įveikęs sezono išsišokėlę "Grenoble" ekipą. Vienintelį ir lemiamą mačo įvartį 77-ąją minutę pelnė Christianas Bekamenga.

8-ojo turo rezultatai:

"%c00092" 1 - 0 "%c00025"
55` [1 - 0] Pierre-Andre Gignac

"%c00071" 2 - 1 "%c00206"
2` [1 - 0] Hatem Ben Arfa
19` [1 - 1] Steve Savidan
60` [2 - 1] Mamadou Niang

69` Karimas Ziani ("Marseille") pašalintas iš aikštės

"%c00293" 1 - 2 "%c00064"
58` [1 - 0] Michael Ciani
67` [1 - 1] Fernando
69` [1 - 2] Fernando

"%c00367" 0 - 1 "%c00066"
77` [0 - 1] Christian Bekamenga

"%c00366" 1 - 2 "%c00098"
13` [1 - 0] Amadou Alassane
89` [1 - 1] Modibo Maiga
90` [1 - 2] Gervinho

"%c00090" 1 - 1 "%c00065"
51` [1 - 0] Olivier Echouafni
71` [1 - 1] Valter Birsa

"%c00094" 1 - 0 "%c00306"
69` [1 - 0] Jacques Abardonado (į savo vartus)