8 turas: Pirmoji "Nancy" nesėkmė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" čempionate po pertraukos vyko 8-ojo turo kovos. Pirmąją nesėkmę patyrė čempionate pirmaujanti "Nancy" ekipa, o tuo tarpu nesėkmingai sezoną pradėjęs čempionas "Lyon" iškovojo dar vieną pergalę ir pakilo į 2-ąją poziciją.

Iki tol nei vienos nesėkmės per šešerias rungtynes nepatyręs "Nancy" klubas šiame ture susitiko su turnyrinės lentelės dugne esančiu "Lens" ir nusileido šiam rezultatu 1-0. Vienintelį rungtynių įvartį 71-ąją minutę iš 11-os metrų baudinio pelnė Aruna Dindane. Verta paminėti, jog "Lens" klubui tai buvo vos pirmoji pergalė šiame sezone.

Visiškai kitoks scenarijus susiklostė mače tarp autsaiderio "Metz" ir čempionų titulą ginančio "Lyon", kur "Ligue 1" čempionai neturėjo didesnio vargo ir sutriuškino savo priešininkus rezultatu 1-5. Tris įvarčius šiame mače pelnė kiekvienose rungtynėse šį sezoną mušantis jaunasis "Lyon" talentas Karimas Benzema - iš viso jo sąskaitoje šiose pirmenybėse yra jau 8 įvarčiai ir pagal šį rodiklį jis tvirtai pirmaują "Ligue 1" snaiperių sąraše.

Dar vieną nesėkmę patyrė rimtų ambicijų prieš čempionato pradžią turėjęs "Marseille" klubas, namuose 1-2 nusileidęs praėjusio sezono atradimu tapusiai "Toulouse" ekipai. Svečiai jau po pirmojo kėlinio pasižymėjus Achillei Emana ir Johanui Elmanderiui pirmavo rezultatu 0-2, o sušvelninti skirtumą Marselio futbolininkams pavyko tik per teisėjo pridėtą laiką, kai įvartį pelnė Ronaldas Zubaras.

Pasitaikiusia proga pakilti į pirmąją poziciją nepasinaudojo "Monaco" klubas, namuose 1-2 pralaimėjęs sostinės "P.S.G" ekipai. Paryžiaus klubas į priekį išsiveržė 38-ąją minutę, kai įvartį pelnė Sylvainas Armandas. Vos prasidėjus antrajam kėliniui 52-ąją minutę rezultatą padvigubino Amara Diane, o kai vėliau paaiškėjo tik paguodos įvartį "Monaco" ekipai84-ąją minutę pelnė Jeremy Menezas.

8-ojo turo rezultatai:

"%c00071" 1 - 2 "%c00092"
11` [0 - 1] Achille Emana
37` [0 - 2] Johan Elmander
90` [1 - 2] Ronald Zubar

66` Julien Rodriguez ("Marseille") pašalintas iš aikštės
74` Herita Ilunga ("Toulouse") pašalintas iš aikštės

"%c00025" 2 - 0 "%c00090"
5` [1 - 0] Kevin Lejeune
90` [2 - 0] Daniel Niculae

"%c00093" 1 - 0 "%c00254"
71` [1 - 0] Aruna Dindane (iš 11m.)

89` Andre Luiz ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00098" 2 - 0 "%c00306"
42` [1 - 0] Stephane Sessegnon
47` [2 - 0] Tulio de Melo

"%c00096" 1 - 5 "%c00055"
7` [0 - 1] Karim Benzema
40` [0 - 2] Karim Benzema
41` [0 - 3] Karim Benzema
47` [1 - 3] Babacar Bueye
61` [1 - 4] Hatem Ben Arfa
86` [1 - 5] Juninho

"%c00094" 1 - 1 "%c00064"
2` [1 - 0] Yohan Cabaye
40` [1 - 1] David Bellion

58` Marouane Chamakh ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės

"%c00146" 3 - 0 "%c00206"
12` [1 - 0[ Araujo Ilan
19` [2 - 0] Araujo Ilan
48` [3 - 0] Batefimbi Gomis

"%c00065" 0 - 0 "%c00034"

"%c00036" 1 - 2 "%c00023"
38` [0 - 1] Sylvain Armand
52` [0 - 2] Amara Diane
84` [1 - 2] Jeremy Menez

"%c00293" 0 - 1 "%c00067"
35` [0 - 1] Etienne Didot