8 turas: "Sevilla" ir "Zaragoza" pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį septyneriomis rungtynėmis baigėsi Ispanijos čempionato 8-asis turas. Šeštadenį savo rungtynes sužaidus lygos favoritams, sekmadienį kovėsi jiems "įkąsti" besiruošiantys klubai. Pergales iškovojo ir nuo lyderių neatsilieka "Sevilla", Madrido "Getafe" ir įdomiausias sekmadienio rungtynes su Madrido "Atletico" laimėjusi "Zaragoza".

Madride vykusioje centrinėje sekmadienio dvikovoje beveik visas rungtynes dominavo "Atletico", tačiau jie dar kartą buvo priversti sumokėti už aštrumo puolant stoką. Bene geriausią progą pirmajame kėlinyje turėjo "Atletico", tačiau Luciano Galletti smūgį fantastiškai atrėmė "Zaragoza" vartininkas Cesaras, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie tris minutes vienintelį įvartį galva įmušė Oscaras.

Taip pat labai svarbią pergalę svečiuose iškovojo ir į antrą turnyrinės lentelės vietą pakilo "Sevilla", 1-2 įveikusi Vigo "Celta" futbolininkus. Šeimininkai pirmavo po brazilo Nene įvarčio, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Danijos rinktinės saugas Christianas Poulsenas, stipriu tolimu smūgiu nuginklavęs "Celta" vartininką Jose Manuelį Pinto.

Pergalingą įvartį antrojo kėlinio viduryje įmušė brazilas krašto saugas Adriano, prie "Celta" vartų perėmęs kamuolį iš Antonio Nunezo ir nuginklavęs vartininką.

"Celta" dar galėjo išlyginti rezultatą likus žaisti tris minutes, tačiau Fernando Baiano smūgiuotą vienuolikos metrų baudinį atrėmė Andresas Palopas, o pakartotinis smūgis skriejo pro šalį.

Trečią pergalę iš eilės iškovojo Madrido "Getafe" futbolininkai, kurie eilinį kartą sezoną pradėjo įspūdingai. Sekmadienį Manu del Moralo ir Nacho įvarčiai užtikrino pergalę prieš La Korunijos "Deportivo".

Nulinėmis lygiosiomis pasibaigė dvikova Valensijoje tarp "Levante" ir Barselonos "Espanyol". Geriausią progą rungtynėse turėjo "Levante" saugas Olivieras Kapo, tačiau išbėgęs vienas prieš vartininką jis nesugebėjo įmušti įvarčio. Po šių rungtynių "Levante" rungtynių be pergalių serija prasitęsė iki keturių, o "Espanyol" - iki penkių.

Rungtynių Pamplonoje didvyriu tapo "Athletic" vartininkas Inakis Lafuente. Baskijos ekipa išsiveržė į priekį rungtynėse su "Osasuna" sužaidus apie pusvalandį, kai po puikaus Joseba Etxeberria`os perdavimo iš dešiniojo krašto galva pasižymėjo saugas Igoris Gabilondo.

Antrojo kėlinio pradžioje "Osasuna" atstovaujantis buvęs Madrido "Real" puolėjas Roberto Soldado po gero Valdo perdavimo išlygino rezultatą ir "Athletic Bilbao" nuo pralaimėjimo apsaugojo tik puikus vartininko žaidimas.

Ir toliau pergalės džiaugsmo nepatyrė San Sebastiano "Real Sociedad", šįkart namie turėję pripažinti "Villarreal" pranašumą 0-1. Praėjusią savaitę Jose Mari Bakero prie "Real Sociedad" vairo pakeitęs Miguelis Angelis Lotina iš šių rungtynių tikėjosi bent taško, tačiau viską aukštyn kojomis apvertė rungtynių pabaigoje po Juano Romano Riquelmes pakelto kampinio gynėjo Rodolfo Arruabarrenos įmuštas pergalingas įvartis.

Po šios dvikovos paskutinę vietą su vos dviem taškais užimantys "Real Sociedad" futbolininkai yra vienintelė Ispanijos čempionato ekipa, šiemet dar nepatyrusi pergalės džiaugsmo.

Statistika

"%c00017" 0 - 1 "%c00108"
88` [0 - 1] Oscar

Pamplonos "%c00018" 1 - 1 "%c00039"
30` [0 - 1] Igor Gabilondo
54` [1 - 1] Roberto Soldado

Vigo "%c00020" 1 - 2 "%c00107"
8` [1 - 0] Nene
31` [1 - 1] Christian Poulsen
61` [1 - 2] Adriano Correia

Madrido "%c00212" 2 - 0 La Korunijos "%c00089"
10` [1 - 0] Manu Del Moral
68` [2 - 0] Nacho

Valensijos "%c00197" 0 - 0 Barselonos "%c00102"

Sevilijos "%c00097" 0 - 1 "%c00021"
77` [0 - 1] Bosko Jankovic

35` iš aikštės pašalintas Daniel Lembo ("Betis")

San Sebastiano "%c00091" 0 - 1 "%c00086"
82` [0 - 1] Rodolfo Arruabarrena