9 turas: "Lyon" toliau barsto taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaistos septynerios 9-ojo turo rungtynės. Dar du taškus prarado pastaruoju metu čempioniško žaidimo nedemonstruojantis "Lyon" klubas.

Čempionų titulą ginantys "Lyon" futbolininkai šiame ture namuose priėmė "Lille" ekipą ir du kartus buvo priversti vytis varžovus, tačiau sugebėjo iškovoti lygiasias. Vieną iš "Lyon" įvarčių į savo vartus įsimušė "Lille" žaidėjas Aurelienas Chedjou, o antrąjį išlyginamąjį įvartį, pelniusį komandai tašką, įmušė gynėjas Fabio Grosso.

Po šios "Lyon" nesėkmės atsilikimą nuo jo sumažino ir į antrąją vietą pakilo "Bordeaux" klubas, namuose 2-1 įveikęs iki tols antroje pozicijoje žengusią "Toulouse" ekipą. "Bordeaux" užtikrintai pirmavo jau po pirmojo kėlinio, kuomet įvarčius pelnė Yoannas Gourcuffas ir Davidas Bellionas, o vienintelį savo įvartį "Toulouse" pavyko pelnyti tik pačioje mačo pabaigoje, kai jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo Etienne Capoue.

Sunkią pergalę šiame ture iškovojo Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose po atkaklios kovos 3-2 įveikęs "Lorient" ekipą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį kai 12-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo Rafikas Saifi, tačiau jau po dešimties minučių Fabrice Pancrate atstatė pusiausvyrą. Vis tik pirmąjį kėlinį sėkmingiau užbaigė "Lorient" žaidėjai po 38-ąją minutę pelnyto Fabrice Abrielio įvarčio išsiveržę į priekį.

"P.S.G" savo pranašumą įrodė antroje mačo pusėje, kai po pertraukos sužaidus vos 4 minutes pasižymėjo ekipos atakų lyderis Guillaume Hoarau, o iki mačo pabaigos likus vos trims minutėms pergalingą įvartį pelnė Loris Arnaud.

9-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 2 - 2 "%c00094"
15` [0 - 1] Adil Rami
22` [1 - 1] Aurelien Chedjou (į savo vartus)
62` [1 - 2] Fernandes Michel Bastos
76` [2 - 2] Fabio Grosso

"%c00064" 2 - 1 "%c00092"
29` [1 - 0] Yoann Gourcuff
40` [2 - 0] David Bellion
90` [2 - 1] Etienne Capoue

"%c00023" 3 - 2 "%c00293"
12` [0 - 1] Rafik Saifi
22` [1 - 1] Fabrice Pancrate
38` [1 - 2] Fabrice Abriel
49` [2 - 2] Guillaume Hoarau
87` [3 - 2] Loris Arnaud

"%c00206" 2 - 2 "%c00367"
18` [0 - 1] Nassim Akrour
24` [1 - 1] Steve Savidan
58` [2 - 1] Nicolas Florentin
74` [2 - 2] Daniel Moreira

"%c00036" 1 - 2 "%c00090"
9` [0 - 1] Habib Bamogo
39` [1 - 1] Leandro Cufre (iš 11m.)
56` [1 - 2] Emerse Fae

88` Jerko Leko ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00066" 1 - 0 "%c00146"
27` [1 - 0] Christian Bekamenga

"%c00065" 1 - 1 "%c00366"
44` [0 - 1] Amadou Alassane
71` [1 - 1] Valter Birsa