9 turas: puiki "Bayern" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo žaidžiamos penkerios IX turo rungtynės.

Puikią pergalę namuose iškovojo čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai, kurie 4-2 įveikė "Wolfsburg" ekipą.

Mačas šeiminkams prasidėjo itin prastai - po 31 pelnyto Grafite įvarčio bei 33 Eleno Dzeko smūgio "Wolfsburg" pirmavo 2-0. Visgi dar iki pirmojo kėlinio pabaigos "Bayern" sušvelnino rezultatą, kai įvartį pelnė Frankas Ribery.

Antrame kėlinyje Marcas van Bommelis išlygino rezultatą, o dar vėliau Timas Borowskis išvedė savo komandą ir į priekį. Paskutinį tašką mače padėjo saugas Bastianas Schweinsteigeris.

Pergalių nepavyko iškovoti lyderėmis laikytomis Brėmeno "Werder" ir Gelzenkicheno "Schalke" ekipoms, jų mačai pasibaigė lygiosiomis.

Tuo tarpu pergales iškovojo Frankfurto "Eintracht", jie 3-2 įveikė "Cottbus", o "Gladbach" namuose 1-0 įveikė "Karlsruher".

Visi rezultatai:

Miuncheno "Bayern" 4-2 "Wolfsburg"
31`[0-1] Grafite (iš 11 metrų baudinio)
33`[0-2] Edin Dzeko
41`[1-2] Franck Ribery
54`[2-2] Mark van Bommel
63`[3-2] Tim Borowski
80`[4-2] Bastian Schweinsteiger

"Monchengladbach" 1-0 "Karlsruhe"
52`[1-0] Patrick Paauwe

"Cottbus 2-3 Frankfurto "Eintracht"
7` [1-0] Dimitar Rangelov
15`[2-0] Dimitar Rangelov
39`[2-1] Michael Fink
68`[2-2] Martin Fenin
74`[2-3] Nikos Liberopoulos

"Hannover" 1-1 Bremeno "Werder"
9` [1-0] Christian Schulz
41`[1-1] Hugo Almeida

"Schalke" 0-0 "Bielefeld"
60` iš aikštės pašalintas Jonas Kamper ("Bielefeld")