A. Bražinskas persikėlė į Kauną © „FK Dainava“ nuotr.

Jau sausio 22 dieną pirmąsias kontrolines rungtynes sužaisiantis „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas turi antrą naujoką. Vartininkų grandį papildė Arijus Bražinskas.

21-erių vartininkas praėjusiame sezone vilkėjo Alytaus „Dainavos“ marškinėlius ir sužaidė debiutinį savo sezoną „Optibet A lygoje“. Aikštėje A. Bražinskas pasirodė dešimt kartų ir žaidimo laiku dalijosi su dar dviem Alytaus ekipos vartininkais.

Su futbolu naujasis žalgirietis susipažino gimtajame Alytaus mieste, o vėliau persikėlė į Kauną ir tobulėjo tuometinėje Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA).

Iš NFA talentingas vartininkas pakėlė sparnus į užsienį ir pasirašė sutartį su legendiniu „Sheffield Wednesday“ klubu Anglijoje. Vėliau alytiškis persikėlė į Italiją ir apsivilko „Montova“ klubo marškinėlius.

Su „Kauno Žalgirio“ klubu nuo pat pasirengimo sezonui pradžios sportuojantis A. Bražinskas džiaugėsi papildęs „Optibet A lygos“ bronzininkų gretas ir teigė, kad yra pasiruošęs tobulėti.

„Esu laimingas gavęs progą tobulėti „Kauno Žalgirio“ organizacijoje ir tikiuosi padėti įgyvendinti komandai iškeltus tikslus. Asmeniškai sieksiu gauti žaidybinio laiko, pasisemti kuo daugiau patirties iš komandos draugų ir visapusiškai tobulėti savo pozicijoje“, – Žalgiris.lt pasakojo ekipos naujokas.

„Kauno Žalgirio“ trenerių štabui A. Bražinskas toli gražu nebus nepažįstamas – kartu su juo treneriai yra dirbę NFA. Beje, naujasis Kauno komandos narys anksčiau buvo kviečiamas ir į įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktines.

„Arijų labai gerai pažįstu tiek kaip sportininką, tiek kaip asmenybę, kadangi kartu su juo teko dirbti NFA. Sekiau visą jo karjeros kelionę ir žinau jo stipriąsias bei silpnąsias puses. Tai yra vartininkas su dideliu potencialu, kuriam dar yra labai daug kur tobulėti. Mano darbas būtent toks ir bus – paversti jį geriausia savo paties versija. Peržiūrėjau daug „Dainavos“ rungtynių ir mačiau, ką su juo galima tobulinti. Jo žaidimo stilius atitinka mūsų filosofiją, jis nebijo žaisti kojomis, o svarbiausia – jau turi patirties lygoje“, – naujoką pristatė „Kauno Žalgirio“ vartininkų treneris Mantas Gintalas.

Su „Kauno Žalgirio“ šaliku vartų sargas pozavo Aleksoto apžvalgos aikštelėje. Taip buvo pratęsta klubo naujokų pristatymo kampanija – kadangi Kaunas yra 2022-ųjų Europos kultūros sostinė, būsimi komandos žaidėjai bus pristatyti skirtingose Kauno miesto vietose.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • zombis

  jai tas anglijos klubas legendinis tai sio straipsnio autorius is menulio nukrites, kad vienas seniausiu, tai taip

  • 0
 • zombis

  jai tas anglijos klubas legendinis tai sio straipsnio autorius is menulio nukrites, kad vienas seniausiu, tai taip

  • 0
 • zombis

  jai tas anglijos klubas legendinis tai sio straipsnio autorius is menulio nukrites, kad vienas seniausiu, tai taip

  • 0

Kitos naujienos