A. Conte – apie nukeltą derbį: „Pirmą kartą karjeroje mačiau tokį atvejį“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienį turėjęs įvykti Šiaurės Londono derbis, tarp „Tottenham“ ir „Arsenal“ ekipų, buvo nukeltas ir bus sužaistas tik po kurio laiko. 

Šis derbis buvo nukeltas dėl to, jog „Arsenal“ ekipa neturėjo sveikų 13-os pagrindinės komandos žaidėjų, kurie galėtų žaisti sekmadienį. Nors „kanonieriai“ turėjo vos vieną teigiamą COVID-19 atvejį savo sudėtyje, rungtynės vis tiek buvo nukeltos dėl traumų ir įvairių netekčių „Arsenal“ sudėtyje. 

Apie tai šiandien spaudos konferencijoje kalbėjo „Tottenham“ strategas Antonio Conte, kuris teigė, jog jam tai buvo toks pirmas kartas per karjerą. 

„Aš jaučiau, jog mes buvo tokia situacija, jog mes privalėjome žaisti. Rungtynės neturėjo būti nukeltos dėl traumų ar dėl žaidėjų, išvykusių į rinktinę. Manau, jog rimčiausios bėdos yra susijusios su Covidu ir tik dėl šitos priežasties reikia mačus nukelti, o ne dėl kitų priežasčių. 

„Jei atvirai, tai buvo toks pirmas atvejis mano gyvenime, o aš esu sukaupęs šiek tiek patirties futbole, kad matyčiau kaip priimami tokie sprendimai. Buvo labai keista, nes tokiu principu gali bet kas atsitikti“, – teigė italas. 

„Tottenham“ treneris taip pat kalbėjo apie šiuo metu vykstantį transferų langą ir galimus pastiprinimus: „Nežinau (ar stiprinsimes). Žinau, jog transferų langas sausio mėnesį visada yra labai sunkus ir lengviau žaidėjus yra pirkti prieš pradedant naują sezoną. 

„Aš manau, jog šį mėnesį nebus pačių geriausių galimybių įsigyti žaidėjus, tačiau manau, kad esame situacijoje, kur reikia stiprinti sudėtį, kadangi sudėtis nėra itin didelė“, – teigė A. Conte.