Gyvenimu Mančesteryje pasišlykštėjusi A. Di Maria žmona: „Į „Man Utd“ išvykome tik dėl pinigų“ © JumpStory

Angelio Di Maria žmona karčiai prisimena metus Anglijoje, kai Argentinos rinktinės saugas iš Madrido „Real“ pakėlė sparnus į „Manchester United“.

Kaip neslėpdama sakė futbolininko žmona, jie buvo patenkinti gyvenimu Ispanijos sostinėje, tačiau juos suviliojo įspūdingi „Man Utd“ klubo pinigai.

„Angelis tuomet žaidė geriausioje planetos komandoje – „Real“. Viskas buvo tiesiog idealu – puikus oras ir fantastiškas maistas. Vieną dieną jis grįžo ir pasakė, kad sulaukė pasiūlymo iš Mančesterio. Iškart jam pasakiau, kad nieku gyvu nesikelsiu ten gyventi, todėl jeigu jis nori išvykti, tegul vyksta vienas“, – Argentinos televizijai sakė žaidėjo žmona.

„Angelis atsakė, kad nėra kito pasirinkimo – mes vyksime į Mančesterį. Mums buvo pasiūlyta daug pinigų, o ispanai mus vadino parsidavėliais. Iš tikrųjų, jie teisūs, tačiau bet kurioje gyvenimo situacijoje tu padarysi tą patį. Jeigu kita kompanija tau siūlo dvigubai didesnį atlyginimą, žinoma, kad eisi paskui juos.

Atsimenu savo pirmą kelionę į Angliją, kai vykome aplankyti Aguero. Po metų mes patys atsidūrėme Mančesteryje. Nemėgau šios vietos. Žmonės buvo tarsi skeletai, labai keisti. Tu išeini pasivaikščioti ir atrodo, kad tave kažkas bandys nužudyti. Be to, labai šlykštus maistas“, – pareiškė A. Di Maria sutuoktinė.

Pačio A. Di Maria gyvenimo sąlygos ir žaidimas „Man Utd“ klube taip pat nesužavėjo – 75 mln. eurų kainavęs argentinietis jau po metų persikėlė į Paryžių.

View this post on Instagram

Feliz día de SAN VALENTÍN amor mío. Te amo muchísimo. Por muchos años más mi amor ❤️❤️❤️. @jorgelinacardoso26

A post shared by Ángel Di María (@angeldimariajm) on

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...