A.Gilardino pirmumą suteikia "Parma" klubui © Eurofootball.lt
Jaunasis Italijos rinktinės puolėjas %p00394 teigia negalvojantis apie žaidimą kitame klube, nebent "%c00029" iškristų į žemesniąją lygą. 22 metų Gilardino šiame sezone, kaip ir praėjusiame, yra vienas iš "Parma" klubo lyderių.

"Mes turime būti tikri, kad išliksime "Serie A", tai svarbu kiekvienam žaidėjui, esančiam šioje komandoje.",- kalbėjo Gilardino – "Sezono pabaigoje, atėjus vasarai, įvertinsiu gautus pasiulymūs. Aišku, kuo daugiau man bus pasirinkimų, tuo geriau bus ir man ir klubui."

Talentinguoju Gilardino jau domisi tokie futbolo grandai, kaip "Milan", Turino "Juventus", Milano "Inter", ar Madrido "Real", tačiau žaidėjas kolkas apie tai stengiasi negalvoti.

"Faktas, kad manimi domisi tokie garsūs klubai tik įrodo, kad aš išlaikiau gerą sportinę formą." – toliau kalbėjo "Parma" puolėjas. – "Ar aš išvyksiu žaisti į kitą klubą? Tai priklausys nuo susidariusių aplinkybių, bet dabar yra svarbu išlikti geros sportinės formos ir toliau mušti įvarčius Italijoje bei Pasaulio čempionato atrankos varžybose."

Gilardino patvirtino savo nuostabų talentą ir tai, kad jis šiuo metu yra puikios sportinės formos, kai sekmadienio rungtynėse su "Livorno", kurias "Parma" laimėjo 6-4, pelnė net keturis įvarčius.

"Praeitą sezoną "Serie A" aš imušiau 23 įvarčius ir šį įvarčių skaičių noriu pakartoti šiame sezone. Dabar esu įmušęs 21, bet dar liko 4 rungtynės, taigi viskas dar priešaky." – teigė Gilardino.

Tuo tarpu "Parma" generalinis direktorius Luca Baraldi patvirtino, kad Gilardino pardavimas yra neišvengiamas ir turėtų įvykti sezono pabaigoje.

"Mums būtų sunku išlaikyti šį žaidėją, - sakė Baraldi – "Pažiūrėsime koks pasiūlymas patenkins abi puses: ir jį, ir klubą."