A. Griezmannas: neišnaudojome susikurtų progų ir dėl to skaudžiai susimokėjome © AFP nuotr.

Pasaulio čempionė Prancūzija nesugebėjo palaužti namuose žaidusios Vengrijos komandos ir turėjo pasitenkinti lygiosiomis, po kurių į savo sąskaitą abi komandos „įsirašė“ po 1 tašką. 

Atsakomąjį Prancūzijos rinktinės smūgį 66 susitikimo minutę mušęs ir nuo pralaimėjimo mirtininkų grupėje išgelbėjęs A. Griezmannas po rungtynių sakė:

„Buvo sunkios rungtynės mūsų sirgalių akivaizdoje. Nesugebėjome demonstruoti tokio futbolo, kokio norėtume. Kontratakuojat trūko aštrumo, negalėjome surasti vienas kito ir visas galimybes, kurias buvome susikūrę pirmoje dalyje, tiesiog „išmetėme į šiukšlių dėžę“.

„Už tai teko skaudžiai susimokėti. Tai tik dar kartą įrodo, kad kiekvienoje komandoje yra gerų žaidėjų ir, kad žaisti prieš Vengriją gali būti sunku.“

„Aš esu susirūpinęs dėl mūsų situacijos? Ne. Mes - esame gerų žaidėjų, kurie kiekvienu momentu gali pakeisti rungtynių eigą, komanda. Dėl šios priežasties turime ir toliau tobulėti. Žinau, kad mūsų žaidėjai tai gali ir tikiu jais. Nepriklausomai nuo to, jie yra startinėje sudėtyje ar sėdi ant suoliuko“, - pridūrė žaidėjas.