A. Griezmanno šūvis atnešė tašką "Atletico" ekipai rungtynėse su "Sevilla"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar dvejos 18-ojo turo rungtynės.

Didžiulio dėmesio sulaukusi akistata tarp "Sevilla" ir Madrido "Atletico" nugalėtojo neišaiškino – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

"Sevilla" galingai pradėjo rungtynes ir visiškai dominavo savo aikštėje. Pirmąją realią progą susikūrė "Atletico", tačiau šeimininkų vartininkas su pirmuoju šūviu susitvarkė užtikrintai, o vėliau jau į pagalbą "Atletico" ekipai atėjo Janas Oblakas, atrėmęs ne vieną pavojingą smūgį.

Visgi 37-ąją minutę andalūzai surado spragą ir sutankintoje "Atletico" gynyboje – Wissamas Ben Yedderis po kampinio surado erdvės baudos aikštelėje ir paprastu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Nepaisant to, kad "Sevilla" ir po įvarčio tęsė dominavimą, "Atletico" kėlinio pabaigoje vis tiek rado būdą, kaip išlyginti rezultatą – Thomas Partey uždirbo baudos smūgį prie pat baudos aikštelės linijos. Antoine'as Griezmannas šios progos vėjais nepaleido ir galingu smūgiu pasiekė išlyginamąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje "Sevilla" tempas kiek kritiko ir "Atletico" gynyboje nebejautė tokio spaudimo. Galiausiai komandos įvarčių nebeįmušė ir išsiskyrė lygiosiomis.

Po lygiųjų abi komandos išlieka savo pozicijose – "Atletico" rikiuojasi už lyderio, o trečioje vietoje yra įsitaisiusi "Sevilla".

Dar kiek anksčiau įvykusi dvikova tarp "Villarreal" ir "Eibar" baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Sevilla" 1 - 1 "Atletico"
37' [1 - 0] W. Ben Yedder
45' [1 - 1] A. Griezmann

"Eibar" 0 - 0 "Villarreal"