A lyga: "Ekranas" ir "Sūduva" iškovojo įtikinamas pergales (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Lietuvoje prasidėjo 12-asis "SMScredit.lt A lygos" turas, kuriame sužaistos dvejos rungtynės.

Uostamiestyje susigrūmė vietos "Klaipėdos Granitas" prieš Panevėžio "Ekraną". Valdo Dambrausko auklėtiniams šeimininkai nepasipriešino ir panevėžiečiai šventė pergalę rezultatu 1-3.

19-ąją minutę svečius į priekį išvedė Eilvelto, tačiau netrukus rezultatą nuo 11 metrų žymos išlygino Ernestas Veliulis.

"Ekrano" futbolininkai pirmojo kėlinio pabaigoje neatsipalaidavo ir Uchenna Umeho ir Luko Kochanausko įvarčiai lėmė "ekraniečių" pergalę.

Kitose rungtynėse Marijampolės "Sūduva" išvykoje pasismagino su "Šiaulių" vienuolike, kurią sutriuškino rezultatu 1-4.

Nugalėtojų gretose pergalingai pasižymėjo Audrius Brokas, Valentinas Baranovskij, Tomas Radzinevičius bei Karolis Chvedukas, o Šiaulių ekipoje garbės įvartį mačo pabaigoje pelnė Aivaras Renusas.

"Klaipėdos Granitas" 1 - 3 Panevėžio "Ekranas"
19' [0 - 1] Elivelto
22' [1 - 1] E.Veliulis (11m. baudinys)
38' [1 - 2] U.Umeh
43' [1 - 3] L.Kochanauskas

"Šiauliai" 1 - 4 Marijampolės "Sūduva"
7' [0 - 1] A.Brokas
13' [0 - 2] V.Baranovskij
23' [0 - 3] T.Radzinevičius
61' [0 - 4] K.Chvedukas
85' [1 - 4] A.Renusas