A lyga: įvarčių trileryje "Kruoja" įrodė pranašumą prieš "Dainavą" (VIDEO)

Atsinaujinusios Alytaus „Dainavos" antrosios pergalės „SMScredit.lt A lygos" čempionate šios komandos gerbėjams dar teks palaukti. Pirmajame kėlinyje Pakruojo „Kruojai" įmušusi du įvarčius Dzūkijos komanda po pertraukos persvaros neišlaikė ir buvo priversta pripažinti į trečiąją turnyro lentelės vietą pakilusių aikštės šeimininkų pranašumą rezultatu 3:2 (1:2).

Aikštės šeimininkai nuo pirmųjų dvikovos sekundžių įsikūrė „Dainavos" aikštės pusėje ir jau 3-ąją minutę išsiveržė į priekį. Įžaidus kampinį, po Nerijaus Mačiulio aukšto perdavimo kamuolys baudos aikštelėje nukrito Robertui Vėževičiui, kuris savo šanso nepraleido.

Po greito įvarčio „Kruoja" apsukų nemažino ir prie svečių vartų kėlė dar tris kampinius, tačiau jų išnaudoti nepavyko. Atsigavę po šalto dušo alytiškiai privalėjo nubausti penkiais gynėjais žaidusius Pakruojo futbolininkus 12-ąją minutę, bet vienas prieš vartus išvestas Marco Pintus nesugebėjo pergudrauti jį pasitikusio vartininko Martyno Matuzo.

17-ąją minutę „Kruojos" gynybos linija dar kartą grubiai suklydo. Keturių varžovų apsuptyje buvęs Chritophe’as Bellusas sugebėjo prasimesti kamuolį ir atsidurti vienas prieš vartus ir buvo nugriautas. Į aikštės šeimininkų vartus buvo skirtas 11 m. baudinys, kurį realizavo pats legionierius iš Prancūzijos.

28-ąją minutę „Dainava" dar kartą nubaudė pasimetusius varžovus. Pirmojo įvarčio autorius Ch.Bellusas puikiu tolimu perdavimu surado į baudos aikštelę įkirtusį Deividą Kumetą, kuris tiksliu smūgiu galva permetė kamuolį per vartus palikusį M.Matuzą.

Susigrąžinusi iniciatyvą, „Kruoja" kėlinio pabaigoje pabandė surengti varžovų vartų šturmą. Labai aktyviai žaidęs Tomas Birškys galėjo išlyginti rezultatą 39-ąją minutę, bet gražiu smūgiu vienu lietimu po A.Skroblo perdavimo pažeme į vartus nepataikė. Aukšti perdavimai link R.Vėževičiaus ir Ričardo Beniušio pavojaus alytiškių vartams taip pat nesukėlė.

Vartų apgultį aikštės šeimininkai pratęsė po pertraukos ir, sužaidus vos dvi minutes, už galvos griebėsi R.Vėževičius. Saugas stipriu smūgiu nepataikė į vartus po „Dainavos"gynėjų klaidos išmušant kamuolį.

Labai aktyviai žaidę pakruojiškiai tikėjosi net dviejų 11 m. baudinių kai baudos aikštelėje, kovodami su varžovais, krito N.Mačiulis ir R.Vėževičius, bet taisyklių pažeidimų tose situacijose arbitras neįžvelgė.

51-ąją minutę T.Birškys neišnaudojo dėkingiausios progos rezultatui išlyginti. Pakruojiškis atsidūrė vienas prieš tuščius vartus, tačiau kažkodėl sudelsė smūgiuoti ir prie jo suskubęs Marco Bianchis išgelbėjo komandą, išmušdamas kamuolį už galinės linijos.

Įvarčio Pakruojo stadione susirinkę žiūrovai sulaukė 62-ąją minutę. Darius Jankauskas pateisino jį į aikštę metusių „Kruojos" trenerių pasitikėjimą, puikiu baudos smūgiu į viršutinį vartų kampą išlygindamas rezultatą ir nepalikdamas Kornelijui Timofejevui jokių vilčių.

Kėlinio viduryje po keitimo pasirodęs Haruna Garba galėjo aikštėje dominavusius pakruojiškius į priekį, bet jo smūgį sukantis iš kelių metrų sugebėjo atremti puikią reakciją pademonstravęs K.Timofejevas.

Pergalę „Kruojai" atnešė Radanfaho Abu Bakro įvartis 86-ąją minutę. Darsyk įžaidus kampinį, legionierius neatremiamu smūgiu koja „uždarė" Ernesto Pilypo perdavimą pažeme.

Pakruojo „Kruoja“ – Alytaus „Dainava“ 3:2 (1:2)

“Kruoja”: M.Matuzas, R. Abu Bakras, M.Adamenko (50 min. D.Jankauskas), S.Nieminenas, E.Pilypas, A.Skroblas, T.Birškys (68 min. T.Bobbas), R.Vėževičius, T.Eliošius, N.Mačiulis (70 min. H.Garba), R.Beniušis.

“Dainava”: K.Timofejevas, M.Bianchis, E.Gaurilovas, A.Sepe, N.Kavaliauskas, P.Cisse, V.Rutkauskas, Ch.Bellusas (61 min. F.Posagno), D.Kumeta (77 min. E.Chvestko), R.Biasinis, M.Pintus (85 min. F.Aniekanas).

Įvarčiai: R.Vėževičius (3), D.Jankauskas (62), R.Abu Bakras (86); C.Bellus (18), D.Kumeta (28).

Geltonos kortelės:A.Skroblas (17); Ch.Bellus (43).