A lyga: „Sūduva“ išvargo pergalę Gargžduose © JumpStory nuotr.

Labai svarbią pergalę, kuri buvo jau 13-oji šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone, iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai.

Sauliaus Širmelio kariauna svečiuose atidėtame 16-ojo turo susitikime Gargžduose rezultatu 2:1 (1:1) įveikė vietos „Bangą“.

Rungtynės klostėsi apylygiai, tačiau svečiai sugebėjo pasinaudoti pirma varžovų klaida ir išsiveržti į priekį. Perdavimą į baudos aikštelę atlikęs Valerijus Šabala stebėjo, kaip kamuolys atsimušė į Aleksandro Aksionovo ranką – teisėjo paskirtą baudinį užtikrintai realizavo tas pats latvis.

Vis dėlto „Sūduva“ ilgai pranašumu nesidžiaugė: 21-ąją minutę gargždiškiai surengė puikią kontrataką, kurios metu Robertas Vėževičius surado Julių Kasparavičių ir buvęs sūduvietis be vargo nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

58-ąją minutę čempionai vėl išsiveržė į priekį – nuo varžovo atitrūkęs V. Šabala taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, bet, reikia pripažinti, „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas tame epizode galėjo sužaisti sėkmingiau.

Svečiai netrukus apsisunkino sau likusį akistatos laiką. 62-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvyko Vaidas Slavickas.

Per likusį pusvalandį „Banga“ turėjo keletą gerų galimybių išlyginti rezultatą, tačiau tiek „Sūduvos“ gynėjai, tiek gerą mačą sužaidęs Ivanas Kardumas sugebėjo atsilaikyti.

Marijampolės klubas su 42 taškais vėl pakilo į 1-ąją vietą, o gargždiškiai, savo sąskaitoje turintys 15 taškų, žengia ketvirti.