A lyga: „Sūduva“ nukovė „Riterius“ © V. Kuralavičiaus nuotr.

„Optibet A lygos“ lyderė Marijampolės „Sūduva“ savo pergalių kraitį papildė dar vienu laimėjimu.

Vicečempionai po atkaklios kovos 12-ojo turo akistatoje namuose 2:0 (0:0) įveikė Vilniaus „Riterius“.

Pirmasis kėlinys išsiskyrė lygiu abiejų komandų žaidimu. Tiesa, antroje pirmojo kėlinio pusėje kiek ryškiau iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurių gretose išsiskyrė Romainas Habranas.

Dažnai perdavimų sulaukęs prancūzas kėlė daug problemų varžovų gynėjams, sykį jo smūgį atrėmė Lukas Paukštė.

„Riteriai“ surengė keletą aštresnių išpuolių, tačiau pirmasis kėlinys sostinės klubui nebuvo sėkmingiausias ir dėl atlikto priverstinio keitimo – susižeidusį Aleksandrą Levšiną pakeitė Rokas Masenzovas.

Antroje mačo pusėje sūduviečiams pavyko įtvirtinti savo pranašumą. 58-ąją minutę po tolimo Semiro Kerlos perdavimo Kule Mbombo atitrūko nuo oponentų bei nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Netrukus svečiai galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet po Gyčio Paulausko smūgio galva Marijampolės klubą išgelbėjo puikus Makio Giannikoglou žaidimas. Kiek vėliau apsigynė ir nuo Luko Kochanausko bei Akseli Kalermo bandymų.

Dvikovos pabaigoje po nesportiško elgesio prieš Nacho Casesą iš aikštės buvo pašalintas Angelis Lezama, o antrą pridėto laiko minutę įvartį kontratakos metu po Jevgeno Jerfremovo perdavimo įmušė Serge'as Nyuiadzi.