A lyga: susigriebęs "Žalgiris" palaužė "Trakus"

Šeštadienį A lygoje vyko intriguojančios rungtynės.

Mače LFF stadione kovėsi ilgamečiai pirmenybių prizininkai - Vilniaus "Žalgiris" ir "Trakai".

Trakiškiai puikiai pradėjo susitikimą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0.

7-ąją minutę po grubios sostinės komandos klaidos gynyboje pasižymėjo Etienne Mukanya, o prieš pertrauką rezultatą padvigubino Justinas Marazas.

Vis dėlto A lygos vicečempionai parodė savo jėgą. 50-ąją min. po pakelto kampinio Tomašas Malecas laimėjo dvikovą prieš Aloną Netzerą baudos aikštelėje ir tiksliu smūgiu iš arti sušvelnino rezultatą.

69-ąją min. po Serge'o Nyuiadzi perdavimo iš kairiojo krašto T.Malecas aplenkė oponentą bei tiksliai smūgiavo vienu lietimu - 2:2.

Galiausiai 83-ąją min. T.Malecas smeigė trečią įvartį greitos kontatakos metu, kai perdavimą iš kairiojo krašto atliko S.Nyuiadzi - 3:2.