A lyga: sužvėrėjęs D.Šernas sudorojo "Stumbrą" (VIDEO)

Po V turų 12 taškų turėjęs „Žalgiris“ šįvakar sąskaitą papildė dar trimis. A lygos lyderiai Kaune 1:3 (0:1) palaužė vietos „Stumbrą“ ir toliau puikuojasi turnyrinės lentelės viršuje.

4–ąją minutę svečiai surengė aštrų išpuolį dešiniuoju kraštu. Po Serge’o Nyuiadzi perdavimo kaire koja vienu lietimu mušė Darvydas Šernas. Šį kartą – arti virpsto.

Tuoj pat smūgiu atsakė ir šeimininkai. Fabio Lopezas gavo kamuolį šalia baudos aikštelės, bet mušė pro šalį. D. Šernas sulaukė kamuolio baudos aikštelėje, tačiau pirmasis jo perdavimas buvo blokuotas, o po to ataka baigėsi smūgiu nuo vartų.

22–ąją minutę gerą progą smūgiui turėjo Mantas Kuklys. Žalgirietis mušė vienu lietimu iš 16 metrų, bet kamuolys skriejo virš vartų. Po perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolys atšoko Alexandre Kore, bet prancūzo perdavimas adresatų nesurado.

Netrukus kauniečiai uždirbo pavojingą baudos smūgį. Marius Papšys mušė į gyvatvorę, o Marcoso Junioro pakartotinis bandymas buvo nesėkmingas. 32–ąją minutę grubiai prieš M. Kuklį prasižengė ir įspėtas buvo Lukas Artimavičius.

Netrukus itin pavojingai į baudos aikštelę įsiveržė Komnenas Andričius, tačiau Klaidas Janonis sugebėjo apsiginti. Žalgiriečiai surengė pavojingą kontrataką, jos metu kamuolys baudos aikštelėje atšoko Elivelto, bet vartininkas Rodrigo Josviakis sugebėjo likviduoti pavojų.

K. Andričius aštriai smūgiavo vienu lietimu, tačiau Elivelto, būdamas šalia vartininko, atsidūrė nuošalėje. 47–ąją minutę D. Šernas varžovų baudos aikštelėje pasitaisė kamuolį ir neatremiamu smūgiu pasiuntė jį į kauniečių vartus!

Padirbėti tuoj pat teko ir Sauliui Klevinskui: „Stumbro“ žaidėjas Jardelis Nazare smūgiavo į vartus, bet „Žalgirio“ vartininkas smūgį atrėmė.

Sužaidus valandą, kampinis: Linas Klimavičius atsiliepė į M. Kuklio perdavimą, bet kamuolys skriejo virš „Stumbro“ vartų.

D. Šernas pajuto įvarčių skonį ir ėmė jais mėgautis: po išradingo Elivelto perdavimo jis įmušė antrą įvartį. 70–ąją minutę „Žalgirio“ vartininkas S. Klevinskas paliko aikštę, jį pakeitė Pijus Petkevičius.

Netrukus Elivelto pasidalino kamuoliu su K. Andričiumi, serbas smūgiavo, bet varžovų vartus išgelbėjo virpstas.

75–ąją minutę „Stumbras“ atkūrė intrigą: Levanas Mačarašvilis suklaidino Mamadou Mbodjį ir iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į vartus.

Tuoj pat atakos smaigalyje ir vėl atsidūrė D. Šernas. S. Mikoliūnas iš kairiojo krašto atliko tikslų perdavimą, D. Šernas smūgiavo vienu lietimu, bet pataikė į vartininką.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, D. Šernas savo tikslą vis dėlto pasiekė: įsiveržęs į baudos aikštelę „Žalgirio“ puolėjas galingu smūgiu nepaliko vilčių „Stumbro“ vartų sargui.

Čempionai aikštę ir vėl paliko iškeltomis galvomis. Dar viena pergalė, dar trys taškai.