A lyga: "Trakai" nesugebėjo nugalėti "Jonavos"

Sezono starte išplėšusi tašką Marijampolėje prieš bronzą pernai iškovojusią „Sūduvą“, atsinaujinusi „Jonava“ nenusileido ir vicečempionams „Trakams“. Be įvarčių pasibaigusioje II-ojo A lygos turo dvikovoje ekipos pasidalijo po tašką – 0:0.

Nuo rungtynių pradžios kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau didelėmis pajėgomis prie savo vartų atsitraukusių jonaviškių užtvarų jiems pralaužti nesisekė. Pirmąsias rungtynes savo žiūrovų akivaizdoje šiame sezone žaidusi „Jonava“ laukė progų greitiems išpuoliams, bet visus tokiu bandymus riteriams pavyko neutralizuoti.

Jei aikštės šeimininkų vartininkui Karoliui Salikui teko šuoliu palydėti Tado Labuko šūvį šalia vartų kėlinio viduryje, „Trakams“ perėmus kamuolį po Karolio Šilkaičio klaidos kėlinio viduryje, tai jo oponentas kitoje aikštės pusėje darbo neturėjo.

Artėjant pertraukai, gražiai suklaidinęs varžovą smūgiuoti sukdamasis aplink save pabandė Jurijus Mamajevas, bet trakiškiui pritrūko taiklumo.

Kėlinio pabaigoje „Jonavos“ treneriams teko atlikti priverstinį keitimą, nes traumą patyrė ir rungtynių tęsti nebegalėjo Marius Ganusauskas, palikęs aikštę tik padedamas komandos medikų.

Antrąją mačo pusę „Trakai“ pradėjo kur kas aktyviau. Sužaidus kone valandą, stadione susirinkę žiūrovai pagaliau išvydo pirmą pavojingą epizodą, kuriame K.Salikas išgelbėjo savo komandą, kai po Valdemaro Borovskio perdavimo iš krašto labai pavojingai pažeme smūgiavo T.Labukas.

Netrukus jau Alma Wakili po reido aikštės flangu dar sykį baudos aikštelėje surado T.Labuką, tačiau „Trakų“ puolėjo smūgį kone ant vartų linijos blokavo Kirilas Aleksijanas, atskubėjęs savo komandos vartininkui į pagalbą.

Dvi progas iššvaistęs T.Labukas griebėsi už galvos, kai tikslo nepasiekė dar vienas jo bandymas pasiųsti kamuolį tinklą. V.Borovskis perdavė kamuolį link vartų, bet riterių puolėjo smūgis galva nebuvo sėkmingas, nors ir privertė sunerimti K.Saliką.

M.Ganusauską pakeitęs Maksimas Marusičius turėjo idealią progą nubausti pernelyg į puolimą nuskubėjusius varžovus, tačiau po Martyno Dapkaus perdavimo prieš vartus iššokęs „Jonavos“ legionierius nesugebėjo įveikti jį pasitikusio Igno Plūko.

Vėliau aukštaičius gelbėjo virpstas, kai Aleksandras Byčenokas iškrapštęs kamuolį iš neatsargiai savo baudos aikštelėje sužaidusio varžovo bei pabandė gražiu smūgiu pataikyti į tolimąjį kampą.

Į aikštę mačo pabaigoje mestas jonaviškis Laurynas Stonkus po varžovų klaidos aikštės viduryje pakėlė ant kojų visus stadione susirinkusius žiūrovus, bet, išbėgęs prieš vartus, nesugebėjo perkelti kamuolio per „Trakų“ vartininką.