"A-lyga": Vilniaus komandų nesekmės (Atnaujinta) © Eurofootball.lt
Sužaistos pirmosios trys Lietuvos čempionato rungtynės. Jos baigėsi nesėkmingai Vilniaus komandoms - "Žalgiris" ir "Vilnius" pralaimėjo išvykose, "Vėtra" sužaidė lygiosiomis namie.

"%c00123" - "%c00125" 1 - 1
86' %p02612 (1 - 0)
90' %p02625 11m. (1 - 1)

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygus ir vienintelę progą turėjo šeimininkai, bet jiems nepavyko įmušti.
Antrasis kėlinys vyko gana nuobodžiai ir visas veiksmas prasidėjo tik pačioje pabaigoje. "Vėtros" treneris Valdas Ivanauskas nusprendė pagyvinti žaidimą ir išleido į aikštelę Šarūną Litviną. Tai buvo labai sėkmingas sprendimas, nes po minutės šis puolėjas įmušė įvartį. Po praleisto įvarčio "Sūduva" atsibudo ir be perstojo siuntė perdavimus į baudos aikštelę. Paskutinę mačo minutę Slavickas perdavimu suranda Radzinevičių baudos aikštelėje ir jį gynęs Vėtros žaidėjas sužaidžia ranka. Skiriamas 11 metrų baudinys, Radzinevičius smūgiuoja tiksliai, ir teisėjas skelbia rungtynių pabaigą.

"%c00124" - "%c00032" 1 - 0
60' %p02563
Minimalus rezultatas neatspindi rungtynėse buvusio "Atlanto" dominavimo. Klaipėdiečiai kontroliavo žaidimą ir turėjo daug progų, tačiau trūkdavo tikslumo ir sekmės. Du kartus puolėjas Martynas Karalius sudrebino varžovų vartus: vieną kartą jis pataikė į virpstą, o kitą - į skersinį.
60 minutę Kęstutis Deveika prasiveržęs į baudos aikštelę pasiuntė kamuolį į vartus. Žalgiriečiai vėliau turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, kai jų puolėjas išbėgo vienas prieš "Atlanto" vartininką, tačiau pastarasis išgelbėjo savo komandą.

"%c00033" - "%c00140" 3 - 0
8' %p02620
62' %p02621
68' %p02622

Aštuntą minutę po Kavaliausko perdavimo Gardzijauskas įmuša pirmą sezono įvartį. Vicečempionas "Ekranas" visą pirmą kėlinį kontroliuoja žaidimą, bet persvara išliko minimali.
Antrą kėlinį geriau pradeda vilniečiai, tačiau jiems nieko pavojingo nepavyksta sukurti. 62-ą minutę Kavaliauskas iššoka vienas prieš varžovų vartininką ir įmuša antrą įvartį.
Po penkių minučių suklysta svečių gynėjai ir padovanoja kamuolį Lukšiui, kuris išnaudoja progą ir padidina rezultatą. "Ekranas" iškovojo triuškinamą pergalę ir pakilo į pirmają vietą.

Rytoj, 19 valandą, Dariaus ir Girėno stadione susitiks čempionas "%c00030" ir naujokas "%c00141". Rungtynių irašą 23:10 transliuos LRT.