A lygos starte – triuškinanti "Žalgirio" pergalė

Vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ naująjį Lietuvos futbolo A lygos sezoną pradėjo itin skambia gaida.

Aliaksejaus Bagos kariauna 1-ojo turo mače namuose net 4:0 (2:0) sutriuškino praėjusiame sezone 5-oje pozicijoje likusį „Panevėžį“.

Dvikova svečiams iš Aukštaitijos sostinės prasidėjo itin nesėkmingai. Jau 9-ąją minutę po Liviu Antalio perdavimo iš kairiojo krašto Richlordas Enninas smūgiu vienu lietimu pelnė pirmą įvartį, tačiau tuo oponentų bėdos nesibaigė.

Po susidūrimo su kanadiečiu traumą patyrė ir ligoninę buvo išvežtas vienas iš „Panevėžio“ lyderių vartininkas Rafaelis Broetto. Jį vartų stačiakampyje pakeitė Šarūnas Jurevičius.

Netrukus pastarajam vartų sargui teko traukti kamuolį iš vartų tinklo, kai tiksliai vienu lietimu po R. Ennino perdavimo mušė Davidas Ngogas. Maža to, kėlinio pabaigoje arti tikslo buvo Mantas Kuklys – nuo skersinio atšokusį kamuolį saugas nukreipė virš vartų.

Ko pastarajam žalgiriečiui nepavyko padaryti pirmame kėlinyje, tą jis padarė po pertraukos. 50-ąją minutę po R. Ennino efektingo perdavimo sekė galingas smūgis į tolimąjį vartų kampą.

Likusį laiką svečiai žaidė mažumoje – už grubią pražangą prieš M. Kuklį iš aikštės buvo pašalintas Justinas Januševskis.

65-ąją minutę eiline „Panevėžio“ klaida pasinaudojo Liviu Antalis, o kitoje aikštės pusėje išsiskyrė Sebastianas Vasquezas, sykį privertęs paplušėti „Žalgirio“ komandoje A lygoje debiutavusį Edviną Gertmoną.

Straipsnio įvertinimas: 9 0
  • Perspektyvus

Mačo ,,žvaigždė,, - Januševskis!!! Atsinešti trys įvarčiai ir raudona kortelė!

• +3
  • aaa

Broniau tu tuos brazilus is benamiu cempionato pasikvietei

• +2
  • Lrn
    Pastebėjimas

Jeigu suduva netyčia nugalės Panevėžį irgi bus fiksas? Bet kuris rezultatas daugiau nei 3-0 fiksas ? Ar by default užfiksuojam kad čempionatas iš anksto fiksas ?

Kai gyneju veiksmai tokie kaip vakar, tada daug sansu kad tai fixas. A lygos reputacija tokia 😉 Yra skirtumas kai rezultatas 5:0, bet ivarciai tokie, kad tiek gynejams, tiek vartininkui pretenziju nera. Vakar toks vaizdas kad Panevezio gynejai konkuravo tarpusavyje kas didesne klaida padarys. Anksciau taip "stengdavosi" Klaipedos Granito, Pakruojo Kruojos, ir pernykstes Palangos gynejai ir saugai. Kuo tos komandos pagarsejo, manau visi zino. Todel itarimu del Panevezio vakaryksciu rungtyniu tikrai yra

• +1
  • Napalys

Kolkas didžiausios klaidos pas Panevėži gynyboje. Gynėju veiksmuose trūksta bendru veiksmų koordinacijos. Gal net saugu pagalbos. Kolkas nepanikuoju: pirmos rungtynės, išvyka, stiprus varžovai. Bet viskas turi prasidėti nuo gynybos. Ypač kai losiama su stipresniais

• P didzioji

Pasiziurejus i Panevezio gyneju veiksmus, matosi didziulis noras prasileisti ivarcius. Turejom pernai Palanga, turim siemet Panevezi. Panevezys = Palanga = Prostitute. Vienu zodziu A lygoje nieko naujo. Net jei dvi komandos likttu, is ju bent viena turi parsidavineti.

• +10
  • Anbo

Panevėžys atrodo nepasiruošęs sezonui. Antrus metus iš eilės. Tik kažkokie sunkumai ir komanda pakriko. Na gal su banga atsigriebs, nors nebūčiau labai tikras 😃 labai tikiuosi Broetto nieko baisaus nenutiko ir jis greitai grįš į rikiuotę.

• +6
  • Lrn

Antro ivarcio atveju gynejas esantis arciausiai Ngogo bega ristele, ir net nesistengia prisivyti Zalgirio puolejo 😀, Trecia ivarti imuses Kuklys varzovu baudos aiksteleje turejo tiek erdves ir laiko kad galejo pries smugiuodamas ir kavos puodeli isgerti. Apie ketvirta ivarti net nekalbu 😀 Bet naivouliams tokiem kaip Anbo "Panevezys silpnai sezonui pasiruoses" !! Jo b...t, matomai ir Palangos, Granitai, Atlantai ir kiti lazybininkai "blogai" kai kuriuose rungtynese suzaidzia. Panevezys tesia sena gera Ekrano laiku veikla.

• +15
  • ...

Lažybos gera galimybe dasidurt bent po kelis šimtus euriuku, kai žaidėjų algos tokios kaip fabriku darbuotoju tai yra realų viskas, 4-0 kodas visai padorus turėjo būt, bet kam čia trukdyti žmonėm siekti geresnio sotesnio gyvenimo. Ne kiekvienas pasiekia profesionalo karjera, o neteisingai kažką kaltinti tai išvis baisus dalykas aš manyciau