A lygos starte – triuškinanti "Žalgirio" pergalė

Vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ naująjį Lietuvos futbolo A lygos sezoną pradėjo itin skambia gaida.

Aliaksejaus Bagos kariauna 1-ojo turo mače namuose net 4:0 (2:0) sutriuškino praėjusiame sezone 5-oje pozicijoje likusį „Panevėžį“.

Dvikova svečiams iš Aukštaitijos sostinės prasidėjo itin nesėkmingai. Jau 9-ąją minutę po Liviu Antalio perdavimo iš kairiojo krašto Richlordas Enninas smūgiu vienu lietimu pelnė pirmą įvartį, tačiau tuo oponentų bėdos nesibaigė.

Po susidūrimo su kanadiečiu traumą patyrė ir ligoninę buvo išvežtas vienas iš „Panevėžio“ lyderių vartininkas Rafaelis Broetto. Jį vartų stačiakampyje pakeitė Šarūnas Jurevičius.

Netrukus pastarajam vartų sargui teko traukti kamuolį iš vartų tinklo, kai tiksliai vienu lietimu po R. Ennino perdavimo mušė Davidas Ngogas. Maža to, kėlinio pabaigoje arti tikslo buvo Mantas Kuklys – nuo skersinio atšokusį kamuolį saugas nukreipė virš vartų.

Ko pastarajam žalgiriečiui nepavyko padaryti pirmame kėlinyje, tą jis padarė po pertraukos. 50-ąją minutę po R. Ennino efektingo perdavimo sekė galingas smūgis į tolimąjį vartų kampą.

Likusį laiką svečiai žaidė mažumoje – už grubią pražangą prieš M. Kuklį iš aikštės buvo pašalintas Justinas Januševskis.

65-ąją minutę eiline „Panevėžio“ klaida pasinaudojo Liviu Antalis, o kitoje aikštės pusėje išsiskyrė Sebastianas Vasquezas, sykį privertęs paplušėti „Žalgirio“ komandoje A lygoje debiutavusį Edviną Gertmoną.