A lygos turo rinktinėje išsiskiria „Džiugo“ bei „Nevėžio“ atstovai © alyga.lt nuotr.

Optibet A lygos“ 21-ojo turo rinktinėje daugiausiai vietų išsikovojo Telšių „Džiugo“ bei Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai.

Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Riteriai“): Akistatoje prieš savo buvusią komandą patyręs vartininkas pasirodė puikiai ir nepraleido nė vieno įvarčio. Sostinės derbyje A. Vitkauskas atrėmė 4 smūgius ir su 255 „InStat“ naudingumo balais praėjusiame ture buvo geriausias tarp vartų sargų.

Jevgenas Jefremovas (Marijampolės „Sūduva“): Legionierius iš Ukrainos sėkmingu žaidimu prisidėjo prie to, kad marijampoliečiai nutraukė penkerių nelaimėtų rungtynių seriją. J. Jefremovas buvo solidus gynyboje, atliko 2 smūgius į vartus bei laimėjo 73 proc. dvikovų (8/11).

Tomas Rakašius (Kėdainių „Nevėžis“): Daug darbo naudingo gynyboje atlikęs vidurio gynėjas buvo vienas esminių faktorių, leidęs „Nevėžiui“ iškovoti netikėtą tašką akistatoje su „Kauno Žalgiriu“. Kėdainių ekipos atstovas išsiskyrė rezultatyviu perdavimu, blokavo smūgį į tuščius vartus ir perėmė 11 kamuolių.

Jeremy Fernandesas (Telšių „Džiugas“): Net 15 kamuolių perėmęs „Džiugo“ vidurio gynėjas užfiksavo geriausią rezultatą 21-ajame ture. Be to, J. Fernandesas pasižymėjo rezultatyviu perdavimu, 7 išmuštais kamuoliais iš varžovų bei 63 proc. laimėtų dvikovų gynyboje (10/16, 63 proc.).

Janis Krautmanis (Kėdainių „Nevėžis“): Legionierius iš Latvijos taip pat sėkmingai rungtyniavo prie savo vartų, o antrame kėlinyje kėlė problemų oponentams atakuodamas. Latvis perėmė net 5 kamuolius varžovų aikštės pusėje bei sukūrė puikią progą Juliui Kasparavičiui, kuria jis nepasinaudojo.

Serge'as Nyuiadzi (Marijampolės „Sūduva“): Svarbiu metu Marijampolės klubo gretose sužibėjo gana banguotai šiemet rungtyniaujantis Togo rinktinės atstovas. Susidūrime su Gargždų „Banga“ sūduvietis iš viso atliko 3 smūgius, iš kurių vienas baigėsi įvarčiu.

Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“): Tiek vidurio gynėju, tiek atraminiu saugu žaidžiantis M. Dapkus išsiskyrė dar vienu efektingu įvarčiu. Žalgirietis pirmasis suskubo prie 13 atšokusių kamuolių bei tik sykį atliko netikslų perdavimą (62/63, 98 proc.).

Leonardo Antonio (Telšių „Džiugas“): Brazilas pergalingame susitikime su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubu pasižymėjo rezultatyviu perdavimu bei net 8 sėkmingais driblingais. Taip pat L. Antonio išsiskyrė 6 taikliais perdavimais į baudos aikštelę bei puolime laimėtomis dvikovomis (11/16, 69 proc.).

Evaldas Kugys (Kėdainių „Nevėžis“): Pirmą sykį rungtynes starto sudėtyje pradėjęs Kėdainių klubo lyderis pasižymėjo savo pirmuoju įvarčiu Lietuvos čempionate. E. Kugys iš viso atliko 3 smūgius į vartų plotą ir atliko didelį darbą gynyboje padėdamas gintis savo komandos draugams.

Pijus Širvys („Panevėžys“): Po keitimo į kovą mestas futbolininkas tapo dvikovos Alytuje herojumi – jo ekipa vėl nugalėjo žaisdama mažumoje. Paskutinės atakos metu P. Širvys sulaukė perdavimo į baudos aikštelę ir šaltakraujiškai jį nukreipė į vartus.

Leo Ribeiro (Telšių „Džiugas“): 274 „InStat“ naudingumo balus surinkęs brazilas surengė efektingiausią pasirodymą 21-ajame ture. L. Ribeiro pelnė puikų įvartį bei atliko dar du gražius reidus – kartą nuo jo smūgio apsigynė vartininkas, o kitame epizode buvo sudrebinta vartų konstrukcija.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos