A. Moratos dubliu pažymėtose rungtynėse „Atletico“ sutriuškino savo varžovus © IMAGO/Pressinphoto nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiame „La Liga“ mače, Madrido „Atletico“ išvykoje, rezultatu 3:0 įveikė „Getafe“ ekipos futbolininkus ir įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 15 minutę. Po Joao Felixo perdavimo, Alvaro Morata stipriu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

59 minutę Alvaro Morata į savo sąskaitą įsirašė dublį, o Joao Felixas dar kartą asistavo savo komandos draugui.

75 rungtynių minutę Joao Felixas atliko rezultatyvių perdavimų „hetriką“. Šį kartą portugalas atliko perdavimą Antoine‘ui Griezmannui, kuris pademontravo puikų individualų meistriškumą ir smūgiu už baudos aikštelės ribų pelnė trečiajį savo ekipos įvartį.

Sekančiame turė „matrasiniai“ namuose žais su „Villarreal“ ekipa, o „Getafe“ futbolininkų laukia mačas išvykoje prieš „Girona“.