A.Narbekovas: "Žalgirio" tikslas - patekti į trejetuką" © Eurofootball.lt
Sezonui besirengiančio Vilniaus "Žalgirio" klubo prezidentas Arminas Narbekovas EuroFootball.lt paklaustas apie pasiruošimo planus naujam sezonui, sakė, jog komanda vyks į stovyklą užsienyje, tačiau vis dar neaišku kur: į Turkiją ar į Kiprą.

Į klausimą kokie tikslai keliami komandai artėjančiame sezone, A.Narbekovas atsakė: "Bandysim patekti į trejetuką. Praėjusiais metais buvome ketvirti, tad atrodytų nenormaliai, jei keltume tikslus užimti 5-6 vietą."

"Žalgirio" vadovas užsiminė ir apie derybas su "Nike" kompanija - praėjusią savaitę jis Rygoje buvo susitikęs su šios firmos atstovais, o šių derybų rezultatai turėtų paaiškėti jau artimiausiu metu.

Kalbėdamas apie naujus žaidėjus, klubo prezidentas sakė, kad jų tikrai bus bei pridūrė, jog su komanda šiuo metu sportuoja ir perspektyviausi dubleriai: Aleksandras Romašovas, Andžej Falčik, Darius Tamašauskas. Be to, kitą savaitę Sandraugos turnyro metu A.Narbekovas vyks į Maskvą, kur bus ieškoma naujų žaidėjų.

A.Narbekovas, paklaustas apie naująją Baltijos Futbolo Lygą (BFL), teigė, jog šis projektas yra įdomus bei pridūrė, kad tai puiki proga palyginti Lietuvos, Latvijos ir Estijos futbolo lygį.