A.Palopas pratęsė sutartį su "Sevilla" © Eurofootball.lt
UEFA Taurės laimėtojas, Ispanijos "Primera" lygos "%c00107" klubo pagrindinis vartų sargas Andresas Palopas (%p00007) pratęsė savo sutartį ateinantiems dvejiems metams ir liks komandoje iki 2011-ųjų metų.

Patyręs, 33-iejų metų vartininkas po šešerių metų praleistų kitoje Ispanijos „%c00004“ ekipoje, 2005-aisiais metais už neskelbiamą sumą atvyko į Sevilijos komandą ir dabar pasirašęs naują kontraktą įsipareigojo ginti Andalūzijos klubo gretas iki 2011 metų birželio mėnesio.

Per pastaruosius dvejus metus „Sevilla“ klube jis du kartus laimėjo UEFA Taurės turnyro aukso medalį, UEFA Super Taurę, Ispanijos Super Taurę ir Ispanijos Karaliaus Taurę (Copa del Rey).

„Nėra jokių abejonių, kad noriu užbaigti savo karjerą „Sevilla“ klube, ir klubas nori to paties, - oficialiai komandos svetainei teigė vartininkas. – „Sevilla“ neturėjo jokių obligacijų dėl mano kontrakto pratęsimo. Jaučiuosi laimingas todėl, kad aš pritapau komandoje ir gerai įsikūriau šiame mieste“.

Šių metų gegužės mėnesį Škotijos Glazgo mieste vykusiose UEFA Taurės finalo rungtynėse prieš kitą Ispanijos Barselonos „%c00102“ komandą, rungtynėms po pratęsimo pasibaigus rezultatu 2-2, A.Palopas 11 metrų baudinių serijoje atmušė tris varžovų smūgius ir taip padėjo „Sevilla“ antrą kartą triumfuoti tokio rango varžybose.