A. Pardew: "United" trūksta aštrumo

Alanas Pardew po 0 – 0 pasibaigusių rungtynių tarp jo vadovaujamos „Crystal Palace“ ekipos ir Louiso Van Gaalo auklėtinių teigė, kad „United“ klubui trūksta aštrumo.

„Crystal Palace“ ekipa sukūrė pavojingiausią rungtynių momentą, kai pirmojo kėlinio pradžioje po Yannicko Bolasie smūgio kamuolys pataikė į skersinį. Tuo tarpu „Manchester United“ per visas rungtynes sugebėjo atlikti vos vieną smūgį į vartų plotą.

Tai buvo trečios iš eilės nulinės lygiosios „raudoniesiems velniems“, skaičiuojant visas pirmenybes, tad Pardew išskyrė varžovų problemas atakuojant priešininkų vartus.

„Prie Van Gaalo „United“ žaidžia kitaip, labiau kantresniu stiliumi. Jiems šiu metu labiausiai trūksta aštrumo. Ką tik mačiau Louisą tunelyje ir palinkėjau jam sėkmės antradienio rungtynėse", - apie varžovus kalbėjo Pardew.

Strategas buvo sužavėtas savo ekipos žaidimu ir nors buvo laimingas iškovojęs tašką, tačiau mano, kad jo komanda buvo verta trijų.

„Mes nusprendėme šiandien taikyti aukštą spaudimą, o tai tikrai yra pavojinga žaidžiant prieš „United“. Tačiau rungtynių pradžioje žaidėme tikrai gerai ir turėjome įmušti. Kėlinio pabaigoje varžovai atrado savo žaidimą, tad pertrauka mums buvo labai reikalinga.

Šis taškas mums labai svarbus. Mes nusipelnėme pergalės, tačiau nenusivylėme ir lygiosiomis. Turėjome keletą gerų progų. Žaidėme kantriai ir varžovams sukėlėme daugybę problemų. Manau, kad buvome verti pergalės. Tai buvo puikios mūsų rungtynės – ko gero geriausios sezone. Pastaruoju metu mums tenka žaisti su komandomis, kurios demonstruoja gerą formą. Tačiau ir mes dabar žaidžiame gerai ir tikėsimės, kad tai atneš rezultatą ir dvikovoje su „Liverpool“ komanda“, - apie savo komandos žaidimą spaudos konferencijos metu kalbėjo „Crystal Palace“ strategas.