A. Postecoglou po pirmojo pralaimėjimo užstojo nuolat kritikuojamus teisėjus © AFP nuotr.

Pirmadienį įvykusiame Londono derbyje tarp „Tottenham“ ir „Chelsea“ netrūko įtampos bei VAR intervencijų.

Po VAR peržiūrų buvo neįskaityti net trys įvarčiai bei iš aikštės buvo pašalintas „Tottenham“ gynėjas Cristianas Romero. Galiausiai antrą geltoną kortelę užsidirbo ir Destiny Udogie, todėl „pentinai“ mačą užbaigė turėdami net dviejų žaidėjų deficitą.

Nepaisant to, „Tottenham“ toliau aukštai spaudė savo varžovus ir ilgą laiką net išlaikė lygų rezultatą, vis tik galiausiai „Chelsea“ išnaudojo kiekybinį pranašumą bei triumfavo rezultatu 4:1.

Pastaruoju metu Anglijos „Premier“ lygos teisėjai susilaukia vis daugiau kritikos, o itin garsiai nuskambėjo Mikelio Artetos pasisakymai po šeštadienį pralaimėto mačo prieš „Newcastle United“.

Visiškai kitaip į jo komandai nepalankius sprendimus sureagavo „Tottenham“ strategas Ange Postecoglou, kuris dar pažėrė ir kritikos kitiems strategams, kritikuojantiems teisėjų darbą.

„Sprendimai yra tiesiog sprendimai. Mes juo galime priimti arba ne.

Treneriai, įskaitant ir mane, dažnai komentuojame vienus ar kitus sprendimus, kas galiausiai priveda prie to, ką matėme šiose rungtynėse, kur kiekvienas epizdoas buvo analizuojamas kaip mokslinis tyrimas.

Deja, bet tokia linkme eina visas futbolas. Man tai nepatinka, kadangi atrodė, kad šiose rungtynėse daugiausiai laiko buvo leidžiama tiesiog laukiant VAR sprendimų.

Mes tiesiog turime susitaikyti su teisėjų sprendimais. Jei mes ir toliau menkinsime teisėjų autoritetą, galiausiai visus sprendimus priims kažkas prie TV ekrano.

Jūs man galite sakyti, kad teisėjai ir toliau atsakingi už rungtynių kontrolę, bet taip nėra. Sprendimus priima kažkas, ko net nėra stadione“, – kalbėjo A. Postecoglou.

„Treneriai „Premier“ lygoje turėtų tiesiog daryti savo darbą. Aš asmeniškai niekada nediskutuoju su teisėjais apie futbolo taisykles. Mane auklėjo visuomet gerbti teisėjus.

Dabartiniai treneriai bando tiesiog apeiti taisykles. Garantuoju, kad bet kokiai futbolo taisyklei didžioji dalis trenerių rastų gudrybę, kaip ją apeiti.

Noriu, kad rungtynėse dirbtų aukščiausios klasės teisėjai, tačiau jų darbas šiais laikais yra beprotiškai sudėtingas. Jų autoritetas taip pat yra per dažnai žeminamas.

Visada siekiu, kad mano komanda žasitų greitą, atakuojantį futbolą. Gavome raudoną kortelę? Na ir kas? Turime prisitaikyti ir toliau demonstruoti savąjį žaidimą. Bet dabar mes tiesiog laukiame kelias minutes kol bus nuspręsta, ar kažkas buvo minimalioje nuošalėje. Leiskime teisėjo asistentui priimti sprendimą. Anksčiau, jei kildavo abejonių, pranašumą gaudavo atakuojantis žaidėjas ir visiems tai tiko“, – pridėjo „Tottenham“ strategas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB