A.Robbenas nežais bent keturias savaites (Atnaujinta)

London o „%c00042“ atakuojančiam saugui Arjenui Robbenui (%p02540) nuspręsta atlikti kelio operaciją, dėl kurios futbolininkas negalės žaisti mažiausiai keturias savaites.

Pastarosiomis dienomis 23 metų žaidėjas dukart atstovavo nacionalinei Olandijos rinktinei Europos čempionato atrankos varžybose, o po jų ketvirtadienį grįžus į Londoną buvo nutarta, jog geriausias sprendimas yra kuo greičiau atlikti operaciją.

„Jam iš karto buvo atlikta rentgenograma, kuri patvirtino, jog jo kelyje yra plyšęs meniskas“, - klubo oficialiai svetainei teigė „Chelsea“ komandos gydytojas Bryanas Englishas. – „Londone Arjenui buvo atlikta artroskopinė operacija. Tam, kad jis susigrąžintų gerą fizinę būklę prireiks mažiausiai keturių savaičių“.

„Man sunku su tuo susitaikyti, nes jis žaidė dvi rungtynes už savo šalį“,- penktadienį nepasitenkinimo neslėpė „Chelsea‘ treneris Jose Mourinho. - „Po to jis atvyksta čia ir paaiškėja, jog yra traumuotas, reikia atlikti operaciją. Mes, ko gero, prarandame svarbų komandos žaidėją visai likusiai sezono daliai“.

90 minučių – būtent tiek laiko šį sezoną „Premier“ lygoje tris įvarčius pelnęs A.Robbenas žaidė trečiadienio mače su Slovėnija, kurį Olandija laimėjo 1-0. Jau kitą dieną paaiškėjo, jog šiose rungtynėse patirtas sužeidimas nėra lengvas.

J.Mourinho pasiguodė tik tuo, jog po traumos atsigauna kitas atakuojantis aikštės vidurio žaidėjas Joe Cole‘as (%p01989), Tuo tarpu saugas Frankas Lampardas nepaisant to, kad dėl riešo traumos praleido Anglijos rinktinės susitikimą prieš Andorą, žais šeštadienio varžybose prieš autsaiderį „Watford“.

„Jei prarandame vieną futbolininką, tačiau kartu ir kitas grįžta į rikiuotę, dar nėra taip blogai. Tikimės, jog J.Cole‘as galės vėl rungtyniauti jau kitą savaitę, bet, nepaisant to, mes ir vėl neturėsime visos stipriausios sudėties“, - sakė strategas iš Portugalijos.

Kalbėdamas apie situaciją Anglijos čempionate, kuriame „Chelsea“ likus aštuoniems turams šešiais taškais atsilieka nuo lyderio „%c00040“, J.Mourinho sakė: „Norime jausti spaudimą, o tai yra žaisti rungtynes kas tris dienas. Sunkiai kovėmės, kad atsidurtume tokioje situacijoje, nors ji ir nėra lengva. Negalime skųstis, turime išlikti laimingi. Dabar tenorime išvengti daugiau traumų, nes mūsų laukia daug mačų, kurių reikšmė prilygsta finalui“.

„Chelsea“, klubas kuris jau šį sezoną iškovojo Anglijos Lygos Taurę (Carling Cup), užima 2-ąją vietą „Premier“ lygoje, o FA Taurėje sugebėjo prasimušti į pusfinalį, kuriame susitiks su „Blackburn“ futbolininkais.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Peticijos.lt

Kitos naujienos