A. Vidalio įvartis lėmė minimalią „Barcos“ pergalę © AP nuotr.

Šeštadienį startavo 36-asis „La Liga“ pirmenybių turas.

Dėl čempionų titulo vis dar kovojantys „Barcelona“ ekipos futbolininkai išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Valladolid“ komandą ir toliau kuria bent minimalų spaudimą Madrido „Real“ klubui.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 15-ąją minutę, kuomet po Lionelio Messio rezultatyvaus perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Arturo Vidalis.

19-ąją minutę nuostabų šansą padvigubinti savo komandos pranašumą turėjo Antoine'as Griezmannas, tačiau prancūzas nepataikė į kamuolį.

Vėliau progų pasižymėti turėjo abi komandos, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią „Barcos“ pergalę, kuri leido sumažinti atsilikimą nuo „Real“ iki vieno taško. Tiesa, karališkasis klubas turi rungtynes atsargoje.

„Atletico“ 1:0 „Real Betis“

„Osasuna“ 2:1 „Celta Vigo“