A. Vidalis: "Arsenal" pamatys tikrąjį "Bayern" klubą

Arturo Vidalis perspėjo „Arsenal“ klubą prieš atsakomąsias Čempionų lygos rungtynes trečiadienį Miunchene.

Bavarai pralaimėjo tarpusavio susitikimą „Emiratų“ stadione 0 – 2, ir ši pergalė suteikė Arseno Wengero komandai vilčių patekti į kitą etapą. Tačiau čilietis pareiškė, kad „Bayern“ šį kartą nebus taip geranoriškai nusiteikę savo varžovų atžvilgiu ir teigė, kad vienintelis komandos tikslas bus iškovoti pergalę namuose.

„Mes parodysime „Arsenal“ tikrajį „Bayern“ klubą trečiadienį. Mūsų pasitikėjimas savimi yra didžiulis. Ir šį kartą mes išnaudosime savo progas ir iškovosime tris taškus.“, - apie ateinančias rungtynes Bild pasakojo Vidalis.

Londono ekipa į šias varžybas atvyksta geros formos. Jie pakilo į „Premier“ lygos viršūnę ir šalies pirmenybėse  nepralaimi nuo spalio mėnesio bei iškovojo penkias pergales per paskutinius šešis susitikimus.

Pergalė leistų „kanonieriams“ pasivyti Vokietijos čempionus, kurie savaitgalį prarado pirmus taškus „Bundesliga“ pirmenybėse sužaisdami 0 – 0 su Frankfurto komanda. Šiuo metu „Bayern“ turi 6 taškus, o „Arsenal“ žengia su 3, likus trims varžyboms iki grupių etapo pabaigos.