A. Wengeras pakomentavo pranešimus apie galimas derybas su "Bayern"

Arsene'as Wengeras tvirtina, kad oficialaus pokalbio su Miuncheno "Bayern" vadovaus dar neturėjo, tačiau atsisakė paneigti, jog atsiradus galimybei nestotų prie komandos vairo.

"Bild" skelbia, kad patyręs prancūzas yra laikomas pagrindiniu kandidatu užimti trenerio pareigas iki sezono pabaigos. A. Wengeras nuo 2017 metų netreniruoja jokios komandos, todėl gali laisvai kandidatuoti į šį postą

"Aš niekada neatsisakyčiau pokalbio su "Bayern", nes pažįstu tuos žmones, kurie šiam klubui vadovauja jau beveik 30 metų. Tai yra viskas, ką šiuo metu galiu pasakyti", – "BeIN Sports" laidoje sakė strategas.

Visgi netrukus laidos vedėjai iš A. Wengero "išspaudė" daugiau: "Kol kas neturėjau jokio pokalbio su "Bayern" ir negaliu pasakyti, jog tai aplamai įvyks.

Nesu dar apsisprendęs, ar noriu grįžti į aikštę. Esu pakankamai laimingas dėl darbo (futbolo apžvalgininkas – red.), kurį atlieku dabar, tačiau aš taip pat pasiilgstu aikštės. Taigi, tai nėra lengvas sprendimas.

Galutinį sprendimą (dėl galimo sugrįžimo į trenerio rolę – red.) priimsiu artėjančiomis dienomis ar savaitėmis", – pridūrė A. Wengeras.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos