A. Yarmolenko: „Sunku galvoti apie futbolą, kai kiekvieną dieną Rusijos armija žudo ukrainiečius“ © JumpStory nuotr.

Andrijus Yarmolenko vakar pirmąsyk žengė į aikštę po to, kai vasario 24 dieną Rusijos kariuomenė pradėjo karą jo gimtinėje, Ukrainoje. 

Iki šiol nacionalinės rinktinės kapitonui buvo sunku susikoncentruoti į futbolą, tačiau vakar ant aikštės jis žengė sėkmingai. Ukrainietis pelnė įvartį ir padėjo savo komandai „West Ham“ iškovoti pergalę – tai buvo labai emocionalus momentas. 

A. Yarmolenko po mačo kalbėjo: „Tai buvo labai man emocionalus momentas. Šiuo metu yra labai sunku man galvoti apie futbolą, kadangi kiekvieną dieną Rusijos armija žudo ukrainiečius. 

„Jei atvirai, net nežinau ką pasakyti. Noriu tiesiog pasakyti ačiū savo komandos draugams, kurie mane palaiko kiekvieną dieną. Noriu pasakyti ačiū ir „West Ham“ fanams, kurie palaiko mane ir ukrainiečius, taip pat britams, kadangi jaučiam jūsų palaikymą. Ačiū, tikrai. 

„Jaučiau palaikymą iš fanų ir bandžiau viską atiduoti aikštėje, kadangi žinau, koks tai buvo svarbus mačas mums. Aš nesu 100 proc. pasiruošęs, kadangi per pastarąsias savaites treniravaus vos tris ar keturis kartus. 

„Nuo pat vasario 26 dienos turėjau keturias dienas, kuomet buvau atsitraukęs nuo futbolo, kadangi buvo neįmanoma treniruotis – galvojau tik apie savo šeimą ir savus žmones. Šiandien tiesiog bandžiau viską atiduoti aikštėje“, – teigė „West Ham“ ir Ukrainos rinktinės puolėjas.