"%c000 42" treneris Claudio Ranieri pareiškė, kad jo klubas tarpsezonyje tikisi iš Madrido "%c00003" įsigyti Ronaldo ir Davidą Beckhamą.

Duodamas interviu italų dienraščiui "Tuttosport" Ranieri pasakė, kad į šiuos du futbolininkus nusitaikė Rusijos milijardierius Romanas Abramovičius. "Taip, "Chelsea" galvoja apie Ronaldo (%p00205) ir Beckhamo (%p00219) pirkimą, - pasakė jis. - Pasaulyje yra tik vienas žmogus, kuris gali pabandyti pasiimti juos iš "Real" prezidento Florentino Perezo. Ir to žmogaus vardas Romanas Abramovičius".

Tačiau pats Ranieri, rodos, jau susitaikė su mintimi, kad naujajame sezone jis jau nebebus "mėlynųjų" treneris. "Anksčiau iš pagarbos jausmo tiems, kas moka man atlyginimą, aš apie tai nekalbėdavau. Aš jau galvoju apie tai, kuo užsiimsiu naujajame sezone", - pasakė jis.

Savo postą palikti gali ir Ranierio kolega, "Real" treneris Carlosas Queirozas. Yra nemaža tikimybė, kad karališkasis Ispanijos futbolo klubas baigs sezoną tuščiomis rankomis. Sekmadienį jis savo aikštėje pralaimėjo "%c00006" klubui, tuo pablogindamas savo šansus laimėti čempionų vardus. Po šio turo "Real" tašku atsilieka nuo %c00004".

Jei "Los galacticos" netaps Ispanijos čempionais, Queirozas tikriausiai bus atleistas. Ir jei klubą paliks treneris, taip gerai pažįstantis Beckhamą dar nuo jų bendro darbo "%c00040" klube, gandai apie Anglijos rinktinės kapitono išvykimą tik sustiprės.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos