„AC Milan“ ir „Roma“ pametė taškus Italijoje © AP nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose rungtynėse „AS Roma“ išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Monza“ vienuolike.

Pirmieji šiame susitikime įvartį pelnė Jose Mourinho auklėtiniai. 24 minutę šeimininkų vartininką nuginklavo Stephanas El Shaarawy.

Visgi „Monza“ ekipa nepalūžo po praleisto įvarčio ir 39 minutę išlygino rezultatą. Po Nicolo Rovella'os rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Luca Caldirola.

„AC Milan“ futbolininkai taip pat nesugebėjo pasiekti pergalės. Pastarieji namuose išgelbėjo taškelį ir rezultatu 1:1 sužaidė su „Cremonese“ futbolininkais.

Pirmojo susitikimo įvarčio teko laukti iki 77 minutės, kuomet „Cremonese“ futbolininkus į priekį išvedė Davidas Okereke.

„AC Milan“ vargais negalais išlygino rezultatą tiksint paskutinėms mačo sekundėms. Šeimininkų ekipoje 90+3 minutę įvartį pelnė Junioras Messiasas.

Po šio turo „Milan“ rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir turi tiek pat taškų kiek atitinkamai penktoje ir septintoje vietoje esantys „Atalanta“ ir „Roma“ klubai.

„Lazio“ 2:0 „Sassuolo“

„Verona“ 0:6 „Inter“