A.Di Maria netrukus pasirašys naują sutartį su "Real" klubu

Madrido "Real" fanai gali atsikvėpti ramiau - netrukus naują sutartį su klubu turėtų pasirašyti saugas Angelis Di Maria.

Šį sezoną Argentinos rinktinės narys demonstravo puikią sportinę formą ir padėjo karališkajam klubui triumfuoti UEFA Čempionų lygos finale, kuriame jam atiteko naudingiausio žaidėjo apdovanojimas.

Ispanijos spauda praneša, kad Florentino Perezas pasiekė susitarimą su vienu ekipos lyderiu A.Di Maria ir jis nuo šiol uždirbs daugiau bei jo sutartyje bus numatyta ganėtinai didesnė išpirkos suma. Dabartinis argentiniečio kontraktas galioja iki 2018 metų.

Buvo kalbų, kad 26 metų futbolininkas Ispanijos sostinės vienuolikę turėjo palikti praėjusią vasarą, tačiau po puikaus sezono Carlo Ancelotti neketina atsisveikinti su buvusiu Lisabonos "Benfica" žaidėju.

Į aikštę neseniai pasibaigusiame sezone A.Di Maria žengė 52 kartus. Per visas rungtynes jis pelnė 11 įvarčių ir atliko net 24 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat informuojama, kad "Real" sieks pratęsti sutartis su Karimu Benzema bei Sami Khedira, o komandą vasarą greičiausiai paliks Casemiro.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...