Adriano negaili gerų žodžių treneriui Mourinho © Eurofootball.lt
Sėkmingai į Milano "%c00037" gretas vėl įsiliejęs puolėjas Adriano (%p00393) pareiškė, jog už visa tai yra skolingas komandos vyriausiajam treneriui Jose Mourinho.

Asmeninių problemų, depresijos bei alkoholizmo kamuotas brazilas antradienį po keitimo pasirodė aikštėje UEFA Čempionų lygos mače su Atėnų "Panathinaikos" ir po kelių akimirkų pelnė įvartį, įtvirtinusį pergalę rezultatu 2-0.

"Aš buvau laimingas vien dėl to, kad vėl žaidžiau ir vilkėjau "Inter" marškinėlius, todėl įmušti tikrai nesitikėjau,- šypsojosi puolėjas. - Mourinho suteikė man galimybę, tikiuosi, kad man ir toliau taip seksis."

Praėjusiais metais toli gražu ne pačią geriausią sportinę formą demonstravęs Adriano viešai konfliktavo su buvusiu "Inter" strategu Roberto Mancini, kol galiausiai buvo paskolintas "Sao Paolo" komandai.

Tačiau pasikeitus treneriams jis ir vėl buvo laukiamas Milane.

"Mourinho manimi labai pasitiki ir aikštėje, ir už jos ribų. Jis liepė man sunkiai treniruotis, stengtis iš visų jėgų. Tokie treneriai padeda grįžti į senas vėžes,- džiaugėsi puolėjas.

"Portugalas visiems suteikia pasitikėjimo savo jėgomis bei leidžia suprasti, kad niekas nėra garantuotas dėl vietos startinėje sudėtyje - ją gali užsitarnauti kiekvienas."

Ir pridūrė: "Dar turiu daug nudirbti, kad vėl būčiau toks pat futbolininkas, bet sirgaliai ir klubo prezidentas nusipelnė mane tokį matyti."

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...