Afrikos Nacijų taurė: Senegalas ketvirtfinalyje įveikė Pusiaujo Gvinėją © JumpStory nuotr.

Afrikos Nacijų taurės ketvirtfinalyje Senegalas patvirtino savo favoritų etiketę ir rezultatu 3:1 įveikė Pusiaujo Gvinėjos futbolininkus.

Pirmasis įvartis krito 28 minutę. Po puikios komandinės senegaliečių atakos kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą pasiuntė Famara Diedhiou.

Tačiau, atkakliai kovoję Pusiaujo Gvinėjos futbolininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. 57 minutę Jannickas Buyla gavo kamuolį baudos aikštelėje ir galingu į apatinį dešinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką Edouardą Mendy.

Visgi, senegaliečiams pavyko išsiveržti į priekį dar kartą. 68 minutę Cheikhou Kouyate atsidūrė laiku ir vietoje, bei pasiuntė atšokusį kamuolį į vartų tinklą.

Na, o visus klausimus rungtynėse išsprendė Ismaila Sarras. 79 minutę po puikaus komandos draugo perdavimo senegalietis šaltakraujiškai išnaudojo savąją progą ir rezultatas tapo 3:1.

Po šių rungtynių Senegalas keliauja į Afrikos Nacijų taurės pusfinalį ir prisijungia prie savo kelialapius iškovojusių Burkina Faso, Kamerūno ir Egipto futbolininkų.