Aiškėja kandidatai, kurie gali sausio mėnesį atvyktį į „Barcą“ vietoj S. Busquetso © AP nuotr.

Panašu, kad Sergio Busquetso dienos „Barcos“ klube yra suskaičiuotos.

34-erių veteranas ateinančią žiemą katalonų dar greičiausiai nepaliks, tačiau ateinančią vasarą ilgamečio komandos žaidėja era klube baigsis, taip skelbia žurnalistas Gabrielis Sansas.

Tuo tarpu, Fernando Polo iš „Mundo Deportivo“ praneša, kad „Barca“ yra nusimačius tris kandidatus, kurie gali atvykti sausio mėnesį į klubą.

„Barcos“ žvilgsniai krypsta į „Premier“ lygą, kadangi tarp kandidatų yra Jorginho, Rubenas Nevesas bei Youri Tielemensas.

Taip pat yra svarstoma ir kito „Chelsea“ centro saugo N'Golo Kante kandidatūra, prideda F. Polo.

Iš šių saugų ryškiai brangiausias būtų Rubenas Nevesas, kurio kaina, pasak spaudos, svyruoja nuo 50 iki 70 milijonų eurų. Kitų saugų kontraktai baigiasi ateinančią vasarą, todėl jų persikėlimas į kitus klubus tampa realus.

S. Busquetsas gavo daug kritikos po paskutinių rungtynių Čempionų lygoje ir „El Clasico“. Tiesa, veteranas galėjo palikti „Barcą“ jau šią vasarą, tačiau šiems planams sutrukdė vėlyvas pasaulio čempionatas lapkritį.

34-erių atraminis saugas tiki, kad geriausiai pasaulio čempionate pasiruoš būdamas „Barcos“ klube, o ne MLS lygoje, su kuria yra siejamas.