Alytuje – nulinės lygiosios © alyga.lt nuotr.

Jau penktąsias rungtynes šį sezoną Marijampolės manieže žaidusi „Dainava“ sužaidė taikiai su FA „Šiauliai“.

Antrose „Optibet A lygos“ 7-ojo turo rungtynėse įvarčių taip pat neišvydome ir komandos išsiskyrė taikiai 0:0.

Pirmoji pirmojo kėlinio pusė progų gausa neišsiskyrė – komandos apsikeitė smūgiais iš toli, o du kartus „Dainavos“ ekipai smūgiais grasino „Šiaulių“ komandos puolėjas Oleksijus Ščebetunas, tiesa, kamuolys abu kartus prašvilpė greta virpsto.

30–ąją minutę Alytaus „Dainavos“ futbolininkas Artiomas Baftalovskis pirmą kartą patikrino Luko Paukštės budrumą, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į vartininką, po kelių akimirkų panašiu smūgiu atsakė ir šiaulietis Mantas Kuklys. Kėlinio pabaigoje aikštėje netrūko kietos kovos, tačiau pavojingų momentų komandoms kurti nepavyko.

Vieną pavojingiausių progų šiose rungtynėse išvydome sužaidus kiek daugiau nei valandą – Danielius Romanovskis atliko labai aštrų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau O. Ščebetunas kamuolio priliesti ir nukreipti į vartus nesugebėjo. Po keleto minučių O. Abdullahi pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje, bet kamuolys skriejo visai greta vartų.

90–ąją minutę auksinę progą po Manto Kuklio perdavimo turėjo O. Ščebetunas, tačiau kamuolys sudrebino skersinį ir rezultatas liko nepakitęs.

Komandos pasidalino po tašką, o „Šiauliai“ su 14 taškų toliau užtikrintai žengia antroje turnyro lentelės vietoje, „Dainava“ – šeštoje su devyniais taškais taupyklėje.