Amauri išplėšė "Palermo" pergalę © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos lygoje įvyko likusios 9 turo rungtynės. „Inter“ klubą lentelės viršuje pasivijo pergalę iškovojęs „Palermo“. Netikėtas pergales iškovojo „Parma“ bei „Cagliari“, trejais taškais taip pat džiaugėsi „Siena“ ir „Messina“, tuo tarpu kitos rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

„Palermo“ dėka puikaus brazilo Amauri pasirodymo išvykoje permainingoje kovoje rezultatu 3-2 įveikė „Fiorentina“ ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 8 rungtynių minutę, kuomet Amauri kairėje aikštės pusėje apsivarė du gynėjus bei skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur Davidas Di Michele smūgiu į vartų kampa išvedė Sicilijos ekipą į priekį. Visgi „Fiorentina“ sugebėjo atsitiesti ir 32 minutę išlygino rezultatą, nors įvartis ir buvo kurioziškas. „Palermo“ vartininkas Alberto Fontana atsaugojo varžovo smūgį, tačiau kamuolys atsimušė tiesiai svečių gynėjui Andrea Barzagli į veidą ir įskriejo į vartus.

Likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos klubas iš Sicilijos vėl išsiveržė į priekį. Cristianas Zaccardo skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur Amauri galva pasiuntė šį į vartus nepaisant „Fiorentina“ vartininko Sebastieno Frey bandymo atsaugoti smūgį. Visgi „Fiorentina“ 87 minutę sugebėjo dar kartą išlyginti rezultatą po to, kai Adrianas Mutu, pasinaudojęs „Palermo“ gynėjų klaidomis, sugebėjo įmušti įvartį.

Vis dėlto Amauri dar kartą sužibėjo, paskutinėmis minutėmis išplėšdamas „Palermo“ pergalę. Brazilas puikiai prasiveržė pro du gynėjus ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

„Lazio“ pratęsė nesėkmių seriją, namie sužaidę lygiosiomis 0-0 su „Reggina“ ekipa. Nors Romos klubas po penktadienio Italijos olimpinio komiteto sprendimo atgavo 8 dėl korupcijos skandalo prarastus taškus, tai klubo žaidėjams nepadėjo nugalėti šiose rungtynėse. Visas rungtynes dominavusi sostinės ekipa nesugebėjo paversti savo teritorinio pranašumo įvarčiais, o mačo pabaigoje „Lazio“ nuo pralaimėjimo išgelbėjo puikus vartininko Angelo Peruzzi žaidimas.

„Ascoli“ ekipa nuo 34 minutės žaidė dešimtyje ir nesugebėjo atsilaikyti prieš svečius „Siena“ rungtynėse, kurios baigėsi rezultatu 1-0. 30 rungtynių minutę Simone Pescia pakeitė susižeidusį komandos draugą, tačiau už 30 sekundžių gavo pirmąją geltoną kortelę, o dar už 3 minučių ir antrąją, todėl šeimininkai liko dešimtyje. Tuo pasinaudojusi „Siena“ 86 minutę dėka įspūdingo Paulo Codrea smūgio iš 30 metrų išplėšė pergalę.

„Messina“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis sugebėjo išplėšti pergalę prieš „Chievo“ 2-1. Veronos klubas nuo 33 minutės po Simone Tiribocchi įvarčio pirmavo, tačiau rezultatyviausias čempionato žaidėjas Christianas Rigano 45 minutę išlygino rezultatą, o 94 minutę Sergio Floccari smūgių į vartų kampą išplėšė „Messina“ pergalę.

„Parma“ pagaliau sugebėjo iškovoti pergalę. Klubas namie 3-1 įveikė „Atalanta“ ekipą, kuri pralaimėjo dėl prasto gynėjų pasirodymo bei apgailėtinos vartininko klaidos.

„Cagliari“ iškovojo pirmąją savo pergalę šiame sezone, namie 1-0 įveikusi „Sampdoria“ ekipą. Pergalę šeimininkams lėmė 45 minutę baudos smūgio metu pelnytas Daniele Conti įvartis.

„Catania“ ekipa namie pirmavo prieš „Torino“ tačiau raudoną kortelę gavo lygos naujokų žaidėjas Giuseppe Mascara ir Turino ekipa tuo pasinaudojusi išlygino rezultatą ir rungtynės baigėsi rezultatu 1-1.

Tuskanijos derbis tarp „Livorno“ ir „Empoli“ baigėsi taikiai rezultatu 0-0. Lietuvis Tomas Danilevičius rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, tačiau jį 60 minutę aikštėje pakeitė Ibrahimas Bakayoko.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„%c00143“ 2 – 3 „%c00200“
8` [0 – 1] David Di Michele
32` [1 – 1] Andrea Barzagli (į savo vartus)
80` [1 – 2] Amauri
88` [2 – 2] Adrian Muru
90` [2 – 3] Amauri

„%c00019“ 0 – 0 „%c00081“

90` iš aikštės išvarytas Cristian Ledesma („Lazio“)

„%c00262“ 0 – 1 „%c00080“
86` [0 – 1] Paul Constantin Codrea

33` iš aikštės išvarytas Simone Pesce („Ascoli“)
90` iš aikštės išvarytas Daniele Corvia („Siena“)

„%c00214“ 2 – 1 „%c00068“
33` [0 – 1] Simone Tiribocchi
45` [1 – 1] Christian Rigano
90` [2 – 1] Carmine Coppola

„%c00029“ 3 – 1 „%c00215“
1` [1 – 0] Igor Budan
58` [1 – 1] Cristiano Doni
72` [2 – 1] Vincenzo Grella
87` [3 – 1] Zlatan Muslimovic (11m)

84` iš aikštės išvarytas Simone Loria („Atalanta“)

„%c00216“ 1 – 0 „%c00070“
45` [1 – 0] Daniele Conti

„%c00318“ 1 – 1 „%c00215“
20` [1 – 0] Gionathan Spinesi
86` [1 – 1] Ivan Franceschini

52` iš aikštės išvarytas Giuseppe Mascara („Catania“)

„%c00213“ 0 – 0 „%c00085“